Ashburn +10,4 °C Mažai debesuota
Pirmadienis, 4 Kov 2024
Ashburn +10,4 °C Mažai debesuota
Pirmadienis, 4 Kov 2024

Įmonės „Linas“ produkcijai – aukso medalis: „Kaina, kurios mes nesumokame už produkto kokybę, sumoka gamta

2024/01/28


Panevėžys („JP“). Ar žinojote, kad Panevėžyje įsikūrusi AB „Linas“ įmonių grupė skina laurus? Lietuvos pramonininkų konfederacijos rengiamame konkurse, 2023 metų pabaigoje, aukso medaliu įvertintas mūsų mieste sukurtas ir pagamintas perdirbtų verpalų pledas „Revival“.

Metų gaminio apdovanojimai rengiami kasmet ir yra skirti pagerbti reikšmingiausius, rinkoje pripažinimo sulaukusius produktus. Tai didelis įvertinimas ir paskata toliau plėsti kūrybiškumo ribas ir kelti naujus iššūkius.

Šiandieninių įvykių sūkuryje, nešti savo idėjas – gaminti gamtai draugiškus produktus nėra lengva, tačiau be galo svarbu, ypač kai greitoji mada nesitraukia iš visuomenės gyvenimo, sukeldama dideles taršos problemas. Visgi, tokie laimėjimai įkvepia ir toliau ieškoti būdų kaip kurti ne tik tvarius, ilgaamžius lininius gaminius, bet ir atrasti vietą klientų namuose bei širdyse.

Nusprendus dalyvauti konkurse ilgai nesvarstėme, kuris gaminys keliaus atstovauti mūsų įmonei, vienbalsiai nutarėme, kad „Linas BRAND“ kolekcijos „Revival” pledas atspindi mūsų idėjas.

Įmonės „Linas“ produkcijai – aukso medalis.

linas

Šis pledas inovatyvius sprendimas, jame suderinome lino ir perdirbtų džinsų pluoštą, išsaugant svarbiausias lino savybes. Minimalistinis dizainas lengvai pritaikomas ir universalus, tai natūralus ir gamtai draugiškas produktas, kurio gamyba neteršia aplinkos, o kaip tik mažina tekstilės atliekas, nes audiniui išausti naudojame perdirbtus verpalus.

Šis gaminys yra mūsų pareiškimas, kad savo namus galime puošti ne tik stilingai, bet ir atsakingai. Tikimės, kad šis laimėjimas ne tik atvers daugiau galimybių kurti klientams patrauklius gaminius bet ir skatins skleisti žinią, kad kaina, kurios mes nesumokame už produkto kokybę, sumoka gamta, todėl verta rinktis gaminius, kurie teikia naudą mums ir mūsų aplinkai.

Aukso medaliu įvertintą gaminį pamatyti galite firminėje „Lino“ parduotuvėje „Gija“.

 

JP

Dalintis
2024/03/03

Ūkininkas V. Genys: „Turiu toliau nešti agronominę žinią“

Ukmergės krašto ūkininko Valentino Genio sėkmės paslaptis – geras derlius be plūgo ir sintetinių trąšų. Agronomo diplomą turintis žemdirbys jau 18 metų žemę dirba ekologiškai ir neįsivaizduoja kitokios ūkininkavimo krypt...
2024/03/03

Pardavęs karves braukė ašaras

Skauda širdis visiems, tik valdininkams neįdomu, kodėl nyksta pieno ūkiai. „Lietuvoje išnyks ūkiai, kuriuose yra iki 100 melžiamų karvių“, – spėja Kupiškio r. Šimonių seniūnijos Pelyšių kaimo...
2024/03/03

Prasideda sulos leidimo sezonas: ką svarbu žinoti?

Pavasarį atšilus orams, kai sulos mėgėjai pradeda leisti pirmąją sulą, Aplinkos apsaugos departamentas (AAD) pataria, kaip tai daryti tinkamai tiek nuosavame miške, tiek valstybei priklausančioje žemėje.  
2024/03/03

„INVL Baltic Farmland“ pelnas pernai išaugo 34 proc. iki 2,64 mln. eurų

Investicijų į žemės ūkio paskirties žemę bendrovės „INVL Baltic Farmland“ audituotas grynasis pelnas 2023 metais siekė 2,64 mln. eurų – 34 proc. daugiau nei 2022 metais.
2024/03/03

Anestezija – tik gilus miegas ar sudėtinga medicininė procedūra?

Anestezija – tai dirbtinai sukelta būsena, kurios metu pacientui nepatiriant skausmo ar kitų nemalonių jutimų galima atlikti diagnostinius ar gydomuosius veiksmus. Pacientams dažnai kyla klausimų, kaip viskas vyksta, ar tai saugu, ar jie pra...
2024/03/03

Europos Komisija pagaliau imasi veiksmų: keis vilkų apsaugos statusą

Pastaruosius porą metų Europos Sąjungos (ES) valstybės narės garsiai nerimauja dėl vilkų ir kitų stambiųjų plėšrūnų – lokių ir lūšių – populiacijos gausėjimo. Dėl šios tendencijos kyla grėsmė taikiam sambūviui, nes...
2024/03/03

Verslo partneriams iš Kinijos labūnaviškis padovanojo savo tapytą „Monos Lizos“ kopiją

Kėdainiai („Rinkos aikštė“). Laikrodžiui išmušus 17 valandą verslininkas Audronius VAIDALAUSKAS užveria kabineto duris. Medžio granulių gamyba užsiimančios bendrovės „Eco standartas“ savininkas i&scaron...
2024/03/03

Savo kandidatus į EP patvirtino dar viena politinė partija: sąrašą ves A. Kubilius

Šiandien Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Taryba patvirtino rinkimų programos nuostatas ir kandidatų sąrašą rinkimams į Europos Parlamentą (EP).
2024/03/03

Šalčininkų rajono žemdirbių asociacijos vairą perima A. Kulevičius

Kovo 1-ąją įvyko Šalčininkų rajono žemdirbių asociacijos visuotinis narių susirinkimas. Rajono žemdirbiai išsirinko naujos sudėties tarybą ir pirmininką.