Ashburn +13,0 °C Dangus giedras
Pirmadienis, 30 Sau 2023
Spausdintų leidinių prenumerata
Ashburn +13,0 °C Dangus giedras
Pirmadienis, 30 Sau 2023

„Maximos“ darbuotojai ir toliau savo sveikatos priežiūrai išleis mažiau

2022/12/02


Didžiausias darbdavys šalyje – lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ – tvirtai laikosi savo įsipareigojimo kurti saugią bei motyvuojančią darbo aplinką ir kitiems metams visiems darbuotojams pratęsia papildomą sveikatos draudimą. Tai leis daugiau nei 12 tūkst. kolektyvo narių ir toliau nemokamai naudotis privačių klinikų tinklu, o prireikus – medicinines paslaugas gauti greitai ir kokybiškai.

Net 6 iš 10 darbuotojų Lietuvoje papildomą sveikatos draudimą įvardija kaip vieną svarbiausių motyvavimo priemonių, rodo bendrovės „Gjensidige“ užsakymu „NielsenIQ“ atliktas tyrimas.

Suprasdama šį poreikį ir milžinišką naudą darbuotojams, papildomu sveikatos draudimu didžiausią kolektyvą Lietuvoje „Maxima“ apdraudė dar 2020 m., kilus COVID-19 pandemijai, ir kasmet jį pratęsia. Per metus bendrovė tam skiria apie 1,3 mln. eurų.

„Pastaruosius metus lydi daug neapibrėžtumo ir nežinomybės, todėl mums ypač svarbu savo darbuotojams suteikti kuo daugiau stabilumo. Papildomo sveikatos draudimo pratęsimas jiems padės jaustis ramiau žinant, kad užklupus ligai jie galės gauti papildomas gydymo paslaugas, o sveikatos priežiūrai išleisti mažiau“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ Personalo departamento direktorė Tatsiana Ihnatovich.

Nuo profilaktinių tyrimų iki odontologo paslaugų

Papildomai apdraudžiami yra visi „Maximos“ darbuotojai, ne­pri­klausomai nuo to, kokiose pareigose ar padalinyje jie dirba: parduotuvėje, maisto gamybos ceche, logistikoje ar administracijoje.

Visiems „Maxima“ darbuotojams yra suteiktos vardinės papildomo sveikatos draudimo kortelės, kurios užtikrina šeimos ar gydytojo specialisto konsultaciją, paskirtų diagnostinių tyrimų atlikimą, ambulatorinį gydymą tiek valstybinėse, tiek privačiose gydymo įstaigose.

Papildomai drausdama savo darbuotojus „Maxima“ tęsia bendradarbiavimą su draudimo įmone „Gjensidige“. „Maxima“ yra pasirinkusi sveikatos draudimo paslaugų rinkinį, kuris atitinka komandos poreikius. Tarp šios bendrovės darbuotojų populiariausios yra ambulatorinio gydymo, sveikatos profilaktikos ir skiepų bei odontologo paslaugos. Taip pat darbuotojai mielai naudojasi galimybe rūpintis savo regėjimu“, – pažymi „Gjensidige“ Žalų departamento vadovė Baltijos šalims Viktorija Katilienė.

Sveikatos draudimas – tik viena iš papildomų naudų

Pasak T. Ihnatovich, bendrovei ypač svarbu taikyti įvairiapusiškas motyvavimo priemones – kad darbuotojai savo darbe saugiai jaustųsi tiek fiziškai, tiek finansiškai.

„Mūsų komanda kasdien rūpinasi, kad pirkėjams „Maximos“ parduotuvės būtų geriausia vieta apsipirkti. Vertindami nuoširdų jų darbą, bendrovėje reguliariai peržiūrime tiek darbuotojų bazinius darbo užmokesčius, tiek finansinio motyvavimo sistemą bei įvairias papildomas naudas, kad jos būtų lengvai prieinamos ir naudingos visiems kolegoms“, – sako T. Ihnatovich.

Platus papildomų socialinių naudų darbuotojams sąrašas yra įtvirtintas kolektyvinėje darbo sutartyje. Iš viso yra dvi dešimtys įvairių naudų, kurios skirtos ne tik darbuotojų, bet ir jų šeimų gerovei.

Pavyzdžiui, darbuotojui skiriama 200 eurų išmoka šeimoje gimus vaikui, o sutuoktuvių proga skiriamos 3 dienos papildomų apmokamų atostogų. Darbuotojų vaikams, kurie gerai mokosi, skiriamos stipendijos bei nemokama vasaros stovykla. Taip pat padedama daugiavaikėms darbuotojų šeimoms bei auginančioms neįgalius vaikus. Įvairios išmokos skiriamos nelaimių atveju.

Kasmet visiems pageidaujantiems „Maxima“ darbuotojams yra sudaromos sąlygos nemokamai pasiskiepyti nuo sezoninio gripo. Nerimą, įtampą ar stresą jaučiantiems darbuotojams yra sudarytos sąlygos nemokamai anonimiškai konsultuotis su profesionaliais psichologais. Bendrovė savo lėšomis darbuotojams, susirgus COVID-19 ir gydantis ligoninėje, skiria specialias išmokas.

 

Informacija ir nuotrauka partnerių

316/7

Dalintis

2023/01/30

Pieno kainų krizė Lietuvoje ir ateities tendencijos

VDU ŽŪA langas. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos mokslininkų tribūnoje profesorė Astrida MICEIKIENĖ dalijasi įžvalgomis apie pieno kainų krizę: kiek ji susijusi su globalia rinka ir ką turėtume daryti?
2023/01/30

VMVT atstovui – tarptautinis pripažinimas

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Skubios veiklos skyriaus vedėjas bei Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Veterinarijos akademijos docentas dr. Marius Masiulis tapo Švedijos Karališkosios žemės ūkio ir mi...
2023/01/30

Santaros klinikose darbą pradėjo Pacientų taryba

VUL Santaros klinikos pakvietė aktyvius pacientų organizacijų atstovus bei piliečius ir subūrė Pacientų tarybą, kuri ligoninėje veiks kaip patariamasis organas, atstovaujantis Santaros klinikų pacientus ir jų artimuosius, teikiantis patarimus klin...
2023/01/30

Algimantas Raudonikis: dar širdyje ne sutema

Vienas žinomiausių visų laikų Lietuvos kompozitorių Algimantas Raudonikis šiais metais mini 89-ąjį savo gimtadienį. Nors amžius jau solidus, paklaustas, kaip jaučiasi, nesudvejoja: „dar širdyje ne sutema“. Šis gimt...
2023/01/30

Gripo sezonas įpusėjo: sergamumas nedidėja

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) informuoja, kad bendras sergamumo gripu, ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) ir COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) rodiklis per sa...
2023/01/30

Siūlo tobulinti atliekų prevencijos ir tvarkymo sistemą

Aplinkos ministerija siūlo stiprinti apmokestinamųjų gaminių, ypač padangų, taip pat alyvos, elektros ir elektroninės įrangos, baterijų ir akumuliatorių, pakuočių atliekų ir eksploatuoti netinkamų transporto priemonių gamintojų ir importuotojų ats...
2023/01/30

Pajamų stabilizavimo priemonė startuos atsinaujinusi ir dar palankesnė ūkininkams

Dėl klimato kaitos ir padidėjusių kainų svyravimų ūkininkai susiduria su vis didesnėmis žemės ūkio rizikomis. Jau šiemet žemdirbiai šioms rizikoms valdyti galės naudotis nauju instrumentu – pajamų stabilizavimo priemone. Žemės ...
2023/01/30

Užsieniečiams išduota mažiau leidimų dirbti

Užimtumo tarnyba (UT) įvertino trečiųjų šalių piliečių įdarbinimo mūsų šalyje statistiką. Skaičiai mažėjantys. Mažiausia užsieniečių dalis pageidauja dirbti žemės ūkyje.
2023/01/30

Atleistas prokuroras, Klaipėdoje vairavęs neblaivus

Generalinė prokurorė Nida Grunskienė atleido iš prokuroro pareigų Juozą Syką, ėjusį Klaipėdos apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroro pareigas.