Ashburn +0,1 °C Dangus giedras
Šeštadienis, 28 Sau 2023
Spausdintų leidinių prenumerata
Ashburn +0,1 °C Dangus giedras
Šeštadienis, 28 Sau 2023

Oficialu: į Kėdainius ateina „Hesburger“

2022/12/30


Kėdainiai pagaliau turės vieno didžiausių greitojo maisto restoranų padalinį. Nuo pat 2019 metų vykusios derybos su „Hesburger“ vadovais pagaliau davė vaisių – jau yra pateiktas projektas, kuris greitu metu bus derinimas su visuomene.
Būsimo pastato vizualizacija.

Greitojo maisto restorano pritraukimo į Kėdainius pirmuosius žingsnius vicemeras Paulius Aukštikalnis žengė dar 2019 metais. Jau tada įmonės vadovai sakė, kad greitu metu įsikurti mūsų mieste nepavyks, tačiau vis dėlto – įsikurti čia jie norėjo.

„Dar 2019 metais man teko susiekti su Nico Salmela – „Hesburger“ nekilnojamojo turto direktoriumi. Svarstėme, kurioje vietoje Kėdainiuose būtų patogu įkurti „Hesburger“ greitojo maisto restoraną.

„Hesburger“ atstovai svarstė galimybę statyti restoraną šalia „Giraitės“ prekyvietės, taip pat buvo aptarta galimybės statyti jį miesto pradžioje, netoli Vytauto parko, aš taip pat siūliau įsigyti jiems pastatą vaiduoklį Didžiojoje gatvėje.

Dar tada, 2019 metais, „Hesburger“ atstovai man sakė, kad visais atvejais statybos prasidės pagal planą ne anksčiau kaip po 3 metų, kaip žadėjo, taip ir daro.

Šiandien ši įmonė jau derina projektą ir, tikiuosi, greit pradės statybas“, – sakė P. Aukštikalnis.

Pagal dabartinius planus „Hesburger“ įsikurs J. Basanavičiaus gatvės pradžioje.

Pagal projektą numatoma, kad, be pastato, bus ir lauko terasa, privažiavimas užsakymams iš automobilio, taip pat stovėjimo aikštelė devyniems automobiliams.

Sklype numatomi mažosios architektūros elementai: dviračių stovai, vėliavų stovai ant pastato, šiukšlių dėžės, stovėjimo aikštelės ratų atmušikliai, lauko kavinės staliukai.

Visa teritorija aplink maitinimo paskirties pastatą tamsiu paros metu bus apšviečiama. Bus nukirsti du medžiai, tačiau bus pasodinta naujų augalų.

 

RinkosAikste.lt

Dalintis

2023/01/28

Valstybė smūgiuoja veislininkystei – atsikrato įmonių

Veislininkystės įmonių privatizavimą žemdirbių atstovai vadina istorine klaida ir pabrėžia, kad nacionalinę veislininkystę žlugdyti gali tik labai netoliaregiška valdžia. Šioms įmonėms aukciono plaktuku mojavo dar ankstesnės kadencij...
2023/01/28

Tarptautinį narkotikų gabenimo verslą organizavusiam panevėžiečiui – teismo nuosprendis

Daugiau kaip 300 kg kokaino neteisėtą gabenimą jachta organizavusiam ir beveik 760 kg kanapių dervos pervežimą iš Ispanijos į Rusiją koordinavusiam piliečiui E. M. skirta galutinė 13 metų laisvės atėmimo bausmė.
2023/01/28

Žalumynai ant palangės: nestandartiniai sprendimai

Žalumynų ant palangės galima užsiauginti ir taip, kad jie puoštų namus – tarkim, svogūnų laiškų saldaininėje su akmenukais. Salotoms galima suteikti antrą gyvenimą, o imunitetą sustiprins ir švieži morkų lapeliai.
2023/01/28

Trąšų rinka: ar po sunkių 2022-ųjų galime tikėtis geresnių 2023 metų?

Praėjusieji metai trąšų rinkai buvo sudėtingi. Įtampa dėl kylančių kainų rinkoje buvo jaučiama jau 2021-ųjų pabaigoje. O 2022 m. vasarį, prasidėjus karui Ukrainoje, situacija tapo dramatiška. Agroverslo bendrovės „Agrochema&ldq...
2023/01/28

Lietuviškos simfonijos pradininką primena viena Plungės gatvė

Juozas Žilevičius – vargonininkas, kompozitorius, pedagogas, choro dirigentas, muzikologas, kultūros veikėjas. Simfonija f-moll, kuri buvo parašyta 1919 m., o po kelerių metų atlikta Kaune – laikoma pirmąją lietuviška sim...
2023/01/28

Ūkininkavimas – perspektyvus verslas

„Nepamenu, kiek tada man buvo metų, dar nedaug, tėvų draugų ūkyje padėjau rinkti akmenis. Nusibodo man tas darbas ir nusprendžiau eiti namo, pareikšdama: „Būsiu ūkininkė, bet akmenų nerinksiu. Ūkininke tapau, bet akmenis vis tie...
2023/01/28

Tėvų ir vaikų santykiai: atviri klausimai bei pagarbus klausymasis atrakina ir labai surūdijusią spyną

Kristina su vyru augina 4 vaikus, vyriausiam dabar 16 metų, o jauniausiam – 7-eri. Baigusi finansų mokslus ir ne vienerius metus dirbusi projektų vadove, šiuo metu moteris vis giliau neria į sritį, susijusią su vaikais. Ji antrus metu...
2023/01/28

Pusryčiai – hamletiškas klausimas

Valgyti pusryčius ar nevalgyti? Tokios mintys aplanko bent pusę mūsų ryte. „Pusryčius suvalgyk pats“, – teigia patarlė, o jai pritaria ir šiuolaikinė dietologija. Kai reikia skubiai nuspręsti, ką valgyti, o laikrodis rodo,...
2023/01/27

Radviloms priklausęs dvaras laukia naujų šeimininkų

Turto bankas paskelbė istorinių Buivydiškių dvaro rūmų aukcioną. Kelis šimtmečius garsiajai Lietuvos didikų Radvilų giminei priklausiusio dvaro dalis aukcione bus parduodama kovo pradžioje.