Columbus +15,9 °C Dangus giedras
Sekmadienis, 8 Rgs 2024

Ristūnų žirgų lenktynėse sužibo nauja žvaigždė: pirmose savo lenktynėse trimetė Light Star – pirma

2024/07/16

Sekmadienį, liepos 14 d., Širvintų hipodromo 1800 m distancijoje sužibo nauja ristūnų žirgų lenktynių žvaigždė. Dar kvalifikaciniame važiavime pasiekusi 6 sekundėmis  geresnį nei nustatyta norma greitį – 1 min. 20,29 sek./1000 m, trimetė ristūnė Light Star jai pirmose reitinguojamose lenktynėse pelnė pirmą vietą.

Light Star (sav. Nerijus Simanynas), treniruojama ir vadeliojama Stasio Kėrio, finišą kirto po 2 min. 22,526 sek. (1 min. 19,18 sek./1000 m). Antri buvo Jolly Girl Ed (sav. Darius Vaidotas) ir Egidijos Gudonis (2 min. 24,505 sek.), treti – Magija (sav. Diana Jarmalavičienė) ir Juozas Kvakšys (2 min. 25,395 sek.).

Suaugusių ristūnų žirgų A reitingo važiavime pirmą vietą pelnė Panther Face (sav. UAB Faktus), vadeliojamas Ernesto Juškausko. Duetas distanciją įveikė per 2 min. ir 18,333 sek. (1 min. 16,85 sek./1000 m). Antras finišą kirto Magistras (sav. Dubčių ŽŪB), vadeliojamas Stasio Kėrio (2 min. 8,937 sek.), trečias – Otello, vadeliojamas savininko Algimanto Pamarnacko (2 min. 22,328 sek.).

Suaugusių ristūnų žirgų B reitingo važiavime pirmas atbėgo Eruption Cass (sav. UAB „Lietuvos žirgynas“) ir Antano Juškėno duetas (2 min. 20,671 sek., 1 min. 18,94 sek./1000 m). Antri buvo Čirvas ir savininkė Gedvilė Vinslauskaitė (2 min. 23,122 sek.), treti – Favoritas ir savininkas Irmantas Gramackas (2 min. 23,239 sek.).

Kitos ristūnų lenktynės įvyks liepos 28 d. (sekmadienį) Širvintų hipodrome.