Ashburn +13,3 °C Debesuota
Sekmadienis, 10 Grd 2023
Ashburn +13,3 °C Debesuota
Sekmadienis, 10 Grd 2023

Savaitgalį viename kaime sudegė 4 ūkiniai pastatai

2023/09/25


Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 52 gaisrų ir atliko 95 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Penktadienį, 13.35 val., Kauno rajone, Taurakiemio seniūnijoje, Margininkų kaime, atvira liepsna degė du ūkiniai pastatai. Gaisro metu jie sudegė. Taip pat užsidegė šalia buvęs medinis ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo už 15 m nuo gaisro vietos buvusius 3 gyvenamuosius namus. Iš vieno namo buvo išvesti du suaugusieji su kūdikiu. Juos apžiūrėjo medikai, žmonės nenukentėjo.

Šeštadienį ryte šiame kaime liepsnojo dar vienas ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardytas jo stogas, apdegė lauko siena, sudegė priblokuota malkinė. Šalia ūkinio pastato degė sukrautos lengvųjų automobilių ir sunkvežimių padangos.

Dar vienas ūkinis pastatas šeštadienį, 11 val., atvira liepsna degė Šilutės rajone, Saugų seniūnijoje, Alkos kaime. Gaisro metu sudegė pastato stogas, sudegė ir sukrito medinė perdanga ir virš jos laikomo apie 2 t šieno.

Šeštadienį, 23.37 val., Kauno rajone, Užliedžių seniūnijoje, Vijūkų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 100 kv. m stogo, apdegė 20 kv. m terasos, viduje buvę baldai, kambario sienos ir lubos, sutrūko 2 langų paketai.

Penktadienį 19 val. buvo pranešta, kad Prienų rajone, Šilavoto seniūnijoje, Stuomenų kaime, apvirto traktorius „Belarus“, o vairuotojas yra viduje. Nukentėjusį vyrą ugniagesiai ištraukė per traktoriaus stoglangį ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

Sekmadienį, 7.29 val., pranešta, kad Telšių rajone, Varnių seniūnijoje, Pavandenės miestelyje, į šalia tvarto esantį 1,5 m gylio šulinį įkrito kiaulė. Ugniagesiai gyvulį ištraukė.

 

PAGD informacija

Dalintis

Advertisement

Advertisement

2023/12/10

Rusiški grūdai užkariauja Lietuvos rinką

Europos Sąjunga (ES) Rusijai netaiko sankcijų, susijusių su žemės ūkio produktų eksportu, todėl rusiškų grūdų srautai sėkmingai keliauja į Bendriją. Kaimyninė Latvija jau užsitarnavo šalies, importuojančios didžiausius rusiškų...
2023/12/10

Prakartėlės pasklido po Rokiškio dvarą – unikali tradicija tęsiasi

Artėjant Kalėdoms Rokiškio dvaro centriniuose rūmuose atsivėrė naujai sukurtų prakartėlių paroda. Dvaro teritorijoje esančiame kluone lankytojų laukia nuolatinė jų ekspozicija, o apšviestuose oficinų languose jau šį savaitgalį...
2023/12/10

Hidroenergetikai dvaro sodyboje restauruoja stogą: „Esame bendruomenės nariai“

Hidroenergetikos įmonė Biržuvėnų dvaro sodybos (Telšių r.) buvusį kartono fabriką nuomojasi jau dvidešimt metų ir siekia apsaugoti šį kultūros paveldo objektą.
2023/12/10

Nepamirškime patikrinti, ar bitės saugiai žiemoja

Žiemos laikotarpiu bityne darbo netrūksta. Ruoštis ateinančiai vasarai niekada ne per ansti, o kaskart apeiti ir pasiklausyti, kaip žiemoja bitės – kiekvieno bitininko pareiga.
2023/12/10

Nuo kitų metų gegužės – nauji reikalavimai pavežėjams, kitiems vežimo paslaugų teikėjams

Siekiant mažinti šešėlį ir užtikrinti didesnį keleivių saugumą bei geresnį aptarnavimą, nuo kitų metų gegužės planuojama pakeisti keleivių vežimo už atlygį lengvaisiais automobiliais teisinį reglamentavimą. Tarp svarbiausių pokyčių &...
2023/12/10

Kaimas šventė naujojo tilto vardynas

Lietuvos kelių, žvyrkelių, tiltų būklė – viena iš svarbiausių patikimų temų peikti valdžią, politikus, biurokratus. Bet artėjant Kalėdoms būna išimčių – beveik stebuklų.
2023/12/10

Įvyko pirmosios žiemos sezono ristūnų žirgų lenktynės (nuotraukų galerija)

Šeštadienį, gruodžio 9-ąją, Širvintų hipodrome įvyko pirmos žiemos ristūnų žirgų lenktynės. Rungėsi 15 ristūnų ir vadeliotojų duetų, įveikę 1800 m distanciją.
2023/12/10

Ko reikia aplinkos apželdintojui: mylėti augalus ir nebijoti išsitepti

Lietuvos gyventojai pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiria savo namų ar sodybų aplinkos puoselėjimui, tad auga ir kraštovaizdžio bei dekoratyvinio apželdinimo specialistų paklausa. Dirbantys šioje srityje ne vienerius metus sako,...
2023/12/10

Milijonai įsisavinti. Išmokų meldinės nendrinukės „apsaugai“ nusipelno ne visi? (II)

Išgarsinto brangiausio Lietuvoje paukštelio meldinės nendrinukės išsaugojimas dosniai remiamas ne tik per europinę LIFE programą, bet ir iš žemės ūkiui bei kaimo plėtrai skiriamos paramos. Šio reto giesmininko gl...