Ashburn +27,1 °C Mažai debesuota
Ketvirtadienis, 13 Bir 2024
Ashburn +27,1 °C Mažai debesuota
Ketvirtadienis, 13 Bir 2024

Savaitgalį viename kaime sudegė 4 ūkiniai pastatai

2023/09/25


Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 52 gaisrų ir atliko 95 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta.

Penktadienį, 13.35 val., Kauno rajone, Taurakiemio seniūnijoje, Margininkų kaime, atvira liepsna degė du ūkiniai pastatai. Gaisro metu jie sudegė. Taip pat užsidegė šalia buvęs medinis ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo už 15 m nuo gaisro vietos buvusius 3 gyvenamuosius namus. Iš vieno namo buvo išvesti du suaugusieji su kūdikiu. Juos apžiūrėjo medikai, žmonės nenukentėjo.

Šeštadienį ryte šiame kaime liepsnojo dar vienas ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardytas jo stogas, apdegė lauko siena, sudegė priblokuota malkinė. Šalia ūkinio pastato degė sukrautos lengvųjų automobilių ir sunkvežimių padangos.

Dar vienas ūkinis pastatas šeštadienį, 11 val., atvira liepsna degė Šilutės rajone, Saugų seniūnijoje, Alkos kaime. Gaisro metu sudegė pastato stogas, sudegė ir sukrito medinė perdanga ir virš jos laikomo apie 2 t šieno.

Šeštadienį, 23.37 val., Kauno rajone, Užliedžių seniūnijoje, Vijūkų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 100 kv. m stogo, apdegė 20 kv. m terasos, viduje buvę baldai, kambario sienos ir lubos, sutrūko 2 langų paketai.

Penktadienį 19 val. buvo pranešta, kad Prienų rajone, Šilavoto seniūnijoje, Stuomenų kaime, apvirto traktorius „Belarus“, o vairuotojas yra viduje. Nukentėjusį vyrą ugniagesiai ištraukė per traktoriaus stoglangį ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

Sekmadienį, 7.29 val., pranešta, kad Telšių rajone, Varnių seniūnijoje, Pavandenės miestelyje, į šalia tvarto esantį 1,5 m gylio šulinį įkrito kiaulė. Ugniagesiai gyvulį ištraukė.

 

PAGD informacija

Dalintis