Ashburn +0,1 °C Dangus giedras
Šeštadienis, 28 Sau 2023
Spausdintų leidinių prenumerata
Ashburn +0,1 °C Dangus giedras
Šeštadienis, 28 Sau 2023

Vietoj kandidato nuotraukos – „Ferrari“ paveiksliukas

2023/01/10


Tauragės rajono savivaldybės rinkimų komisijos posėdyje aptarta, kaip kandidatams sekasi pateikti pareiškinius dokumentus. Komisijos pirmininkas Tadas Pauparis susirinkusiuosius informavo – viena partija, elektroninėje sistemoje pildydama dokumentus, vietoje kandidatų nuotraukų pateikia įvairius paveikslėlius, tarp jų – prabangaus „Ferrari“ automobilio nuotrauką.

Komisija priima pareiškinius kandidatų, dalyvausiančių savivaldos rinkimuose, dokumentus. Viena partijų, anot komisijos pirmininko, susidūrė su problema – dokumentuose nėra nurodytos kandidatų biografijos.

– Parašiau šios partijos atstovui laišką, kad jie už tai atsakingi. Aš tik informavau apie problemą, – sakė T. Pauparis.

Didžiausią komisijos narių nusistebėjimą sukėlė vienos partijos iki šiol rengiami dokumentai. Nors jie dar nėra pateikti, sistemoje matoma, kas yra pildoma. Ir aiškėja, kad vietoje, kurioje turėtų būti pateiktos kandidatų nuotraukos, įkeliamos su tuo niekaip nesusijusios fotografijos. T. Pauparis komisijos posėdyje iškėlė kompiuterį, kuriame buvo matyti pareiškiniai dokumentai. Ten pat – ir automobilio „Ferrari“ ženkliukas, nors vietoje to turėjo būti įkelta kandidato nuotrauka.

– Kol kas ši partija dar tik rengia dokumentus, – sakė komisijos pirmininkas. – Įdomu, kad kandidatų sąraše vietoje nuotraukų pateikinėja paveiksliukus. Esmė ta, kad pagal Rinkimų kodeksą, jeigu jie tokius dokumentus pateiks, reikalavimų jie neatitiks. <...> Aš jiems skambinau, yra ir Vyriausiosios rinkimų komisijos laiškas, kad jie to nedarytų, bet kol kas dokumentas dar tik rengiamas. Jeigu jie mums ir nepateikė, oficialios informacijos dar nėra. Tai čia komisijos narius tik supažindinu su informacija.

Pareiškinius dokumentus praėjusią savaitę iki penktadienio pateikė Lietuvos socialdemokratų partija, Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, TS-LKD, Lietuvos regionų partija, Liberalų sąjūdis, Darbo partija.

 

TauragesZinios.lt

Nuotraukoje – Tauragės rajono savivaldybės rinkimų komisijos posėdis.

Dalintis

2023/01/28

Valstybė smūgiuoja veislininkystei – atsikrato įmonių

Veislininkystės įmonių privatizavimą žemdirbių atstovai vadina istorine klaida ir pabrėžia, kad nacionalinę veislininkystę žlugdyti gali tik labai netoliaregiška valdžia. Šioms įmonėms aukciono plaktuku mojavo dar ankstesnės kadencij...
2023/01/28

Tarptautinį narkotikų gabenimo verslą organizavusiam panevėžiečiui – teismo nuosprendis

Daugiau kaip 300 kg kokaino neteisėtą gabenimą jachta organizavusiam ir beveik 760 kg kanapių dervos pervežimą iš Ispanijos į Rusiją koordinavusiam piliečiui E. M. skirta galutinė 13 metų laisvės atėmimo bausmė.
2023/01/28

Žalumynai ant palangės: nestandartiniai sprendimai

Žalumynų ant palangės galima užsiauginti ir taip, kad jie puoštų namus – tarkim, svogūnų laiškų saldaininėje su akmenukais. Salotoms galima suteikti antrą gyvenimą, o imunitetą sustiprins ir švieži morkų lapeliai.
2023/01/28

Trąšų rinka: ar po sunkių 2022-ųjų galime tikėtis geresnių 2023 metų?

Praėjusieji metai trąšų rinkai buvo sudėtingi. Įtampa dėl kylančių kainų rinkoje buvo jaučiama jau 2021-ųjų pabaigoje. O 2022 m. vasarį, prasidėjus karui Ukrainoje, situacija tapo dramatiška. Agroverslo bendrovės „Agrochema&ldq...
2023/01/28

Lietuviškos simfonijos pradininką primena viena Plungės gatvė

Juozas Žilevičius – vargonininkas, kompozitorius, pedagogas, choro dirigentas, muzikologas, kultūros veikėjas. Simfonija f-moll, kuri buvo parašyta 1919 m., o po kelerių metų atlikta Kaune – laikoma pirmąją lietuviška sim...
2023/01/28

Ūkininkavimas – perspektyvus verslas

„Nepamenu, kiek tada man buvo metų, dar nedaug, tėvų draugų ūkyje padėjau rinkti akmenis. Nusibodo man tas darbas ir nusprendžiau eiti namo, pareikšdama: „Būsiu ūkininkė, bet akmenų nerinksiu. Ūkininke tapau, bet akmenis vis tie...
2023/01/28

Tėvų ir vaikų santykiai: atviri klausimai bei pagarbus klausymasis atrakina ir labai surūdijusią spyną

Kristina su vyru augina 4 vaikus, vyriausiam dabar 16 metų, o jauniausiam – 7-eri. Baigusi finansų mokslus ir ne vienerius metus dirbusi projektų vadove, šiuo metu moteris vis giliau neria į sritį, susijusią su vaikais. Ji antrus metu...
2023/01/28

Pusryčiai – hamletiškas klausimas

Valgyti pusryčius ar nevalgyti? Tokios mintys aplanko bent pusę mūsų ryte. „Pusryčius suvalgyk pats“, – teigia patarlė, o jai pritaria ir šiuolaikinė dietologija. Kai reikia skubiai nuspręsti, ką valgyti, o laikrodis rodo,...
2023/01/27

Radviloms priklausęs dvaras laukia naujų šeimininkų

Turto bankas paskelbė istorinių Buivydiškių dvaro rūmų aukcioną. Kelis šimtmečius garsiajai Lietuvos didikų Radvilų giminei priklausiusio dvaro dalis aukcione bus parduodama kovo pradžioje.