Nevystančios gėlės

Mama – ypatingas žmogus, tad ir puokštė jai turi būti nepaprasta. Vieni užsakys tokią floristikos salone, kiti suriš iš darželio gėlių, tačiau didžiausia staigmena – nevystanti puokštė. Ji žydės ir mamą džiugins ilgus metus.

da5951aa2c03d7b56dd3ed47d55d858b Äåêîðàòèâíûå ïîäóøêè " Áóêåò"

Tulpių puokštei padaryti reikės žalio audinio koteliams bei lapams ir vienspalvių ar margų audinių žiedams. Tinka skirtingų pluoštų audiniai, tačiau geriausiai siūti iš nelabai irios medvilnės, viskozės arba plono trikotažo – jis tamprus, todėl bus nesunku suformuoti žiedą.
Reikės ir audinių spalvų siuvimo siūlų, koteliams storos vielos ar plonų ir ilgų medinių pagaliukų, žiedams sintepono.
1. Pagal brėžinukus išsikirpkite detales iš popieriaus, o paskui pagal jas – detales iš audinių, užlaidoms palikite po 0,5 cm.
2. Pasiūkite lapus ir žiedus: jų detales sudėkite poromis gerosiomis pusėmis į vidų, susiūkite šonus ir išverskite per paliktą neužsiūtą apačią. Ištaisykite kampučius.
3. Lapus kruopščiai išlyginkite, sulenkite išilgai pusiau ir beveik per visą ilgį nusiūkite neplačią siūlę – ji sutvirtins lapą, neleis jam nulinkti.
4. Į išverstus tulpių žiedus tolygiai prikimškite sintepono. Laisvą detalės kraštą sudygsniuokite smulkiais dygsniais, įstatykite kotelį ir, įtempusios siūlą, audinį sutraukite, jo kraštus sukiškite į vidų. Siūlą keliais dygsniais užtvirtinkite ir nutraukite.
5. Kotelį aptraukite audiniu. Yra du būdai: pagaliuką apsukite audiniu arba įkiškite į iš įstrižo audinio pasiūtą juostelę. Kad ir kurį būdą pasirinksite, kotelio pradžią labai dailiai prisiūkite prie tulpės žiedo apačios. Lygiai taip pat kruopščiai sutvarkykite ir kotelio apačią.
6. Prie kotelio pritvirtinkite lapą. Jei kotelį žadate apsukti audinio juosta, lapą pageidaujamame aukštyje priglauskite prie pagaliuko ir smarkiai priveržkite audiniu. Jei kotelį aptraukėte pasiūta juostele, lapą prisiūkite: detalę dėkite į priešingą pusę negu žiedas, jos apačią prisiūkite prie kotelio, dar susiūkite apie 1 cm lapo šonų ir jį atsargiai atverskite aukštyn.

Naujas aplankas1

seimininkePeržiūrėti visą numerį galite ČIA.