Profesionali Chempioil alyva profesionaliai žemės ūkio technikai

Alyvą naudojame ne tik automobilyje, ji reikalinga visur, kur vyksta bet koks judėjimas, visiems įrengimams, visai žemės ūkio technikai bei gamybos linijoms. UAB „Biržų žemtiekimo“ atstovaujamų gamintojų sąraše net 25 įmonės, pilna paletė mašinų ir technologijų, skirtų bet kokio dydžio ūkiui, bet kokios apimties darbams, nuo lauko iki fermos, todėl yra labai svarbu numatytu laiku atlikti visus ūkio darbus ir kiekvieno ūkio technika privalo veikti be menkiausių sutrikimų. Šią sritį galima kontroliuoti efektyvaus tepimo pagalba, palaikant aukščiausią įrangos veiksmingumą, todėl bendrovė jau keletą metų bendradarbiauja su UAB „SCT-Lubricants“ – tarptautiniu variklių alyvos gamintoju, veikiančiu visame pasaulyje.
Įmonė buvo įkurta dar 1962 m. Klaipėdoje ir pavadinta Klaypedskaya Neftebaza. 1993 m. įmonė reorganizuota ir pervadinta į “Pemco kuras”, kurios pirmasis pagamintas produktas buvo variklių alyva “M-8B”. 2004 m. Vokietijos kompanija STC nusipirko gamyklą ir pervadino ją į UAB „STC Lubricants“. Buvo renovuotos, išplėstos bei stipriai modernizuotos gamyklos patalpos bei įrengimai, įrengta moderni, aukščiausius reikalavimus atitinkanti, naujausia technika aprūpinta laboratorija. Šiandien tai vienas moderniausių alyvą gaminančių fabrikų Europoje gaminantis daugiau nei 8000 tūkstančius rūšių produktų, turintis daugiau kaip 130 darbuotojų ir tiekiantis alyvą net į 59 pasaulio šalis
Nesvarbu, ar Jūs naudojate Deutz-Fahr, Dieci ar kitą agrotechniką, visiems Jūsų poreikiams patenkinti UAB „Biržų žemtiekimas“ siūlo Chempioil tepimo produktus. Gaminant Chempioil alyvas naudojamos pirmaujančių kompanijų Neste, Orlen, Shell, MOL ir kitos bazinės alyvos, bei priedai iš vedančiųjų kompanijų, tokių kaip Lubrizol, Infineum, Evonik Rohmax, Afton ir kt. Realiose darbo sąlygose alyvos padidina technikos veiksmingumą, sumažina priežiūros sąnaudas. Prailginti intervalai tarp alyvos keitimų ir bendro technikos veikimo laiko padeda taupyti degalus bei mažina aplinkos taršą. Kompiuterizuoti gamybos ir pakavimo cechai leidžia efektyviai panaudoti gamybinius pajėgumus bei griežtai kontroliuoti gaminių kokybę.
Bendrovė visą produkciją veža tiesiai iš Klaipėdoje esančios gamyklos. Daugiausia parduodama variklinės, transmisinės – hidraulinės ir hidraulinės alyvos.
Naujausios technologijos dyzelinių variklių alyva CHEMPIOIL TRUCK ULTRA UHPD CH-5. Ši variklinė alyva Ultra High Performance Diesel (UHPD) pagaminta sintetikos pagrindu, atitinka aukščiausius variklių gamintojų reikalavimus. Dėl unikalios sudėties, alyva turi puikias klampumo – temperatūros charakteristikas, užtikrina lengvą variklio užvedimą esant žemai temperatūrai, apsaugo variklį nuo dilimo esant dideliems apkrovimams ir aukštai temperatūrai. Taip yra užtikrinamas ilgas alyvos keitimo intervalas (pagal gamintojo rekomendacijas). Variklio darbas tampa ekonomiškas.
Universali traktoriaus transmisinė-hidraulinė alyva CHEMPIOL UTTO WB 101. Tai daugiafunkcinė – universali  traktorius alyva su labai aukštomis eksploatacinėmis savybėmis, atitinka arba viršija naudojamų jėgos perdavimo ir hidraulinių sistemų reikalavimus. Alyva susideda iš kruopščiai atrinktų bazinių alyvų mišinio ir naujausių priedų. Tai leidžia pasiekti įvairias darbines charakteristikas, reikalingas naudojant transmisijos alyvą žemės ūkio ir statybos technikoje, veikiančioje atšiauriomis sąlygomis. Mažina vibracijas „šlapių“ stabdžių ir darbinio veleno sistemose, suteikia išskirtinius eksploatacinius rodiklius šiuolaikinėse jėgos perdavimo, varančiųjų ašių, sankabų, darbinių velenų ir hidraulinėse sistemose.
CHEMPIOIL HYDRO ISO 46 hidraulinė alyva. „Chempioil Hydro“ – šią alyvą galima naudoti visose įrenginių tepimo ir hidraulinio skysčio sistemose. „Chempioil Hydro“ yra aukščiausios kokybės produktai, į kurių sudėtį įeina efektyvus nuo dilimo saugantis priedas hidraulinėms ar cirkuliacinėms sistemoms, reikalaujančioms aukštos kokybės nuo dilimo saugančios alyvos, pavyzdžiui, tokios, kaip rekomenduoja hidraulinių siurblių ir mašinų įrankių gamintojai. Ši alyva sukurta aukštos kokybės bazinės alyvos pagrindu bei pasižymi puikiu terminiu ir oksidaciniu stabilumu.
Kodėl verta rinktis Chempioil produkciją? Pirmiausia tai patikimas ir pasaulyje žinomas prekės ženklas garantuojantis aukštą kokybę. Didžioji dalis alyvos rūšių savo kokybe ne tik prilygsta, bet ir pranoksta keliamus techninius reikalavimus. Atstovaujami produktai buvo išbandyti ir pripažinti ne tik žemės ūkio technikos gamintojų, bet ir automobilių gamintojų tokių kaip: Volkswagen, Audi, Ford, BMW, General Motors, sunkiojo transporto gamintojų MAN bei Volvo. Šių partnerių pripažinimas labai svarbus ir dar kartą įrodo aukščiausią gaminių kokybę.
Antra, itin patraukli kaina. Tai pasiekta dėka turtingų pajėgumų: 10 hektarų gamyklos patalpa, 30.000.000 litrų talpos rezervuarai ir 35.000 m2 sandėliavimo patalpų. Laboratorijos atitinka naujausius normų reikalavimus, gamybos procese naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, automatizavus visą produkcijos gamybos procesą, naudojant efektyviausius gamybos valdymo būdus, pažangius rinkodaros metodus išlaidos sumažintos iki minimumo.
Bendrovė ir ateityje planuoja plėsti gamybos pajėgumus, ieškoti pažangių ir naujų sprendimų kuriant naujus produktus bei įgyvendinant savo tikslus iki tobulybės.

UAB :Biržų žemtiekimas“ profesionaliai pakonsultuos, mielai padės rasti tinkamą produktą pagal Jūsų individualius poreikius, parinks aukštos kokybės alyvą. Prašome nedvejodami susisiekite su mumis! UAB „Biržų žemtiekimas“, Tiekimo g. 4, Biržai. Tel. 8 450 34753. Mob. Tel. 8 612 91245 arba 8 698 29440. El. paštas: saulius.povilonis@zemtiekimas.lt