SOS vaikų kaimus nustebino gauta didžiausia gimtadienio dovana!

Šie metai SOS vaikų kaimams ypatingi – organizacija mini 20 metų jubiliejų! Lietuvoje SOS vaikų kaimai vaikams padeda jau du dešimtmečius, tačiau pasaulyje organizacija savo veiklą vykdo nuo antro pasaulinio karo pabaigos ir iki šios dienos SOS vaikų kaimai veikia 134-iose pasaulio šalyse.

Jau antrus metus „Maxima“ stengiasi prisidėti prie SOS vaikų kaimo veiklos ir vaikų gerbūvio kūrimo tad skyrė daiktų, kurių vertė siekia iki 15 000 eurų.

„Maxima būdama visuomenės dalimi stengiasi padėti jautrioms visuomenės grupėms. Šeimos ir bendruomenės yra vienos iš mūsų pagrindinių rėmimo krypčių. Tad džiaugiamės, jog galime prisidėti prie tokios gražios šventės ir suteikti realią, apčiuopiamą pagalbą SOS vaikų kaimo gyventojams“, – sako „Maxima LT“, UAB Generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris.

Vaikai ir SOS mamos nekantriai laukia akimirkos, kai parama pasieks kiekvieną šeimą ir namus aplankys gimtadienio nuotaikos ir, žinoma, vaikų nekantriai laukiamos dovanos. Iš viso į Vilniaus SOS vaikų kaimams buvo pristatyta 50 dėžių būtiniausių daiktų: rūbų, baldų, namų apyvokos prekių ir, be jokios abejonės, žaislų, kurių trokšta visi mažieji. Parama sudaryta iš daugiau nei 3000 prekių.

Parama skirta SOS vaikų kaimo vaikams ir SOS mamoms, Vilniaus, Alytaus dienos centrams ir daugiau nei 100 asocialių šeimų. Parama pasieks 300 vaikų, kuriems padeda SOS vaikų kaimai. Parama daiktais yra labai reikalinga, nes tai padeda sutaupyti. Daiktams įsigyti skirtos lėšos bus panaudotos kitiems vaikams reikalingiems daiktams ar paslaugoms.

„Visi vaikai jau jaučia artėjančio gimtadienio dvasią ir mums labai svarbu, kad mūsų veikla pasitiki ir padeda tokie partneriai kaip „Maxima“. Tai partneris, kuris jau antrus metus palaiko mūsų veiklą: skiria finansinę paramą bei paramą daiktais, bendradarbiauja įvairiuose renginiuose ir skatina prisidėti savo parduotuvių lankytojus“, – džiaugiasi SOS vaikų kaimas direktorius Gedas Batulevičius.

Kiekviena parama ar gautas centas virsta tikra pagalba ar daiktu vaikui, kuris padeda jam augti ir gyventi visavertį gyvenimą. Todėl mums svarbus kiekvienas žmogus ir indėlis, neabejingumas, nes taip galime tikėtis, kad kažkada visi vaikai bus laimingi ir saugūs.

SOS vaikų kaimai – nevyriausybiniai vaikų globos namai, kuriuose vaikai auginami pagal tradicinės šeimos modelį. Jie auga SOS šeimose drauge su rūpestinga SOS mama, tetomis ir kartu su kitais vaikais – kaip su tikrais broliais bei seserimis, tartum tikruose namuose. SOS vaikų kaime gyvena 100 vaikų, likusių be savo tėvų globos, patyrę badą, smurtą ir nepriežiūrą. Vienoje SOS šeimoje auga 5-6 vaikai. SOS vaikų kaimas globoja berniukus ir mergaites tol, kol jie pasiruošia gyventi savarankiškai: baigia mokslus, susiranda darbą, geba planuoti savo ateitį ir yra finansiškai stabilūs. Vaikams reikia įvairiausios pagalbos, kurią suteikia SOS vaikų kaimų partneriai bei kiekvienas neabejingas visuomenės narys.

sos vaikai sos vaikai2