Tarptautinė Kokybės diena minima ir Lietuvoje

Jungtinių Tautų iniciatyva nuo pat 1990-ųjų antrąjį lapkričio ketvirtadienį visame pasaulyje minima Tarptautinė Kokybės diena. Siekiant pabrėžti kokybės, kaip pamatinio veiklos elemento, prisidedančio prie bet kokios organizacijos ar tautos augimo bei klestėjimo, svarbą, jau ne vienerius metus ši diena minima ir Lietuvoje.

Siekiant šalies verslui bei viešojo sektoriaus atstovams priminti kokybės svarbą, vadybos sistemų sertifikavimo bendrovė „Bureau Veritas Lit“ septintus metus iš eilės organizuoja kasmetinę tarptautinę konferenciją kokybės vadybos tema „Kokybės diena su „Bureau Veritas“ 2014“.

 „Šis renginys ne tik prisideda prie pasaulinės iniciatyvos populiarinti kokybę, bet ir eilę metų suburia kokybės bendruomenę Lietuvoje“, sako „Bureau Veritas Lit“ direktorius Linas Čereška. „Tai puiki galimybė pasidalinti gerąja praktika, netradicinėmis idėjomis, iniciatyvomis, padiskutuoti, kaip keisti požiūrį ir keistis patiems. Todėl renginys skirtas tiek įmonių vadovams, tiek ir atsakingiems už kokybės vadybos sistemų vystymą darbuotojams“.

 Šiuo metu nekantriai laukiama naujų peržiūrėto kokybės vadybos standarto ISO 9001 reikalavimų, todėl renginio metu bus ypatingai akcentuojama kaip sėkmingai prisitaikyti prie vadybos sistemų pokyčių bei kintančios verslo aplinkos.

 Pasak „Bureau Veritas Lit“ direktoriaus Lino Čereškos, tik pokyčiai versle, inovacijos kuria naujas įdomias galimybes bei užtikrina tinkamą konkurencingumą rinkoje.

 Daugiau apie renginį: www.kokybesdiena.lt.Registracija į renginį vyksta iki lapkričio 5 d. imtinai.

 Linas Čereška
 Direktorius
 UAB „Bureau Veritas Lit“
 (8 5) 239 5070
 vilnius@lt.bureauveritas.com