Tauragiškių sukurtas filmukas apie gimtąjį miestą pasiekė ir užsienį

2014 metų pabaigoje internete sparčiai pradėjo plisti filmukas „Tauragė – miestas, kuriame malonu gyventi“. Videoprojektas per pirmąsias savo 4 dienas viešojoje erdvėje buvo peržiūrėtas  daugiau nei 18 000 kartų. Susidomėjimas, komplimentai ir dėmesys filmuką sukūrusią audiovizualinę komunikacijos agentūrą „Wide wings“ ir Tauragės miesto valdžią pasiekė net iš Saudo Arabijos, Kolumbijos ar Ganos.

Viso filmuko apie Tauragės miestą trukmė yra 16 minučių, tačiau šiuo metu bendras peržiūrų skaičius internete jau siekia apie 30 tūkst. Nors 73 proc. žiūrėjusiųjų – Lietuvos gyventojai, kita peržiūrų dalis užfiksuota tarp Didžiosios Britanijos, Airijos, Islandijos, Norvegijos, Švedijos, Vokietijos, Ispanijos ar Italijos gyventojų. Taip pat filmukas, kuriuo pasidalinta vien socialiniame tinkle „Facebook“, buvo žiūrimas ir Saudo Arabijoje, Ganoje, Kolumbijoje bei Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

„Kurdami ši filmuką turėjome vienintelį tikslą: sukurti tokį filmą, kurį pažiūrėję žmonės tesakytų vieną žodį – „vau“. Mes patys esame kilę iš Tauragės miesto, todėl norėjome savaip – sukurdami filmą apie Tauragės kraštą – atsidėkoti aplinkai, kurioje augome. Toks noras sutapo ir su Tauragės savivaldybės poreikiu sukurti miesto žinomumą didinantį filmą. Pristatę savo filmą, pirmąjį „vau“ išgirdome iš paties miesto mero lūpų“, – apie užprogramuotą filmuko sėkmę pasakoja kūrybinės agentūros „Wide Wings“ įkūrėjas ir vadovas Gediminas Tamulynas.

Tauragės miesto vaizdai, rodomi filmuke, buvo filmuojami daugiau nei du mėnesius. Didžioji dalis kadrų nufilmuoti 4K kamera, tačiau, kaip teigia G. Tamulynas, norėdami nustebinti net pačius tauragiškius, filmuko kūrėjai pasitelkė ir sudėtingesnes filmavimo priemones: dronus (radijo bangomis valdomos skraidyklės) ar filmavimo robotus. Šių technologijų dėka buvo nufilmuoti dar niekada nematyti Tauragės vaizdai iš oro ar po vandeniu. Prie Tauragės miesto savivaldybės iniciuoto prie projekto įgyvendinimo ištisai dirbo vos 5 žmonių komanda. Tamulynas, paklaustas, kokių planų turi ateityje, neslėpė, kad kartu su savo studija žada unikalų videoprojektą apie visą šalį:

„Nežadame sustoti ir toliau kursime filmus apie Lietuvos miestus, žmones ir mus supančią aplinką. Esame įsitikinę, kad mūsų šalyje yra tikrai gražesnių dalykų už kasdienes rietenas, skandalus, avarijas ir pan. – turime pavydėtiną gamtą, įspūdingus gyvenimus nugyvenusius žmones ir karo nepaliestą architektūrą, tad belieka visa tai parodyti. Taip pat brandiname filmą apie visą šalį, kuriame naudosime panašaus filmuose dar netaikytas filmavimo technologijas“, – teigia G. Tamulynas.

Filmuką apie Tauragę galite pamatyti čia: https://www.youtube.com/watch?v=vLy2nxlIMI4

 

Daugiau informacijos:

Gediminas Tamulynas

Agentūros įkūrėjas ir vadovas

„Wide wings“

Mob. +3706 5220028

El. p. info@widewings.eu

http://www.widewings.eu/