„TOMBO taurė 2020“ – taikliems šūviams laukuose

Paaiškėjo „Agrokoncerno“ įmonių grupės ir „Corteva Agriscience“ organizuoto šaudymo turnyro nugalėtojai. Turnyre, subūrusiame daugiau nei 300 ūkininkų iš visos Lietuvos, geriausios rajonų šaulių komandos varžėsi dėl renginio organizatorių ir rėmėjų įsteigto pagrindinio prizo – TOMBO taurės ir mokomosios kelionės į bandymų laukelius Vakarų Europoje kartu su „Corteva Agriscience“ ekspertais. „TOMBO taurė 2020“ finale savo taiklumą demonstravo 8 stipriausios ūkininkų komandos. Pirmosios vietos laimėtojais tapo Jurbarko rajono ūkininkai.

Kartu su TOMBO – daugiau nei 10 metų

Edgaras Šakys, įmonės „Agrokoncernas“ vadovas, džiaugiasi produktyviu bendradarbiavimu su partneriais, leidžiančiu kurti naujas iniciatyvas šalies ūkininkams. „Agrokoncernas jau 10 metų dirba su TOMBO produkcija. Dešimties metų glaudų bendradarbiavimą, komandinį darbą įprasmino dar vienas projektas mūsų šalies žemdirbiams – TOMBO taurė. Šaudyme, kaip ir augalų apsaugos sprendimuose, taiklumas būtinas. Norime padėkoti visiems turnyro dalyviams ir palinkėti taikliai šaudyti laukuose, renkantis patikimus augalų apsaugos produktus,“ – teigė E. Šakys.

Ruošiantis sezonui – mokomoji kelionė į bandymų laukelius

Šaudymo turnyro „TOMBO taurė 2020“ nugalėtojai turės išskirtinę galimybę apsilankyti Vakarų Europoje veikiančiose bandymų stotyse. Vizito metu taikliausi žemdirbiai galės stebėti ir įvertinti, kaip veikia naujausi augalų apsaugos produktai su efektyviausiomis veikliosiomis medžiagomis, vyraujant skirtingoms oro sąlygoms. Dr. Algis Čižauskas, kompanijos „Corteva Agriscience“ verslo klientų vadovas, džiaugiasi turnyro „TOMBO taurė 2020“ sėkme ir gausiu žemdirbių įsitraukimu. „Corteva Agriscience“ – moderni kompanija, skirianti didelį dėmesį kurdama ir testuodama naujus produktus lauko sąlygomis visame pasaulyje. Didžiuojamės galėdami prisidėti prie Lietuvos augintojų sėkmės, dalydamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi,“ – teigė dr. A. Čižauskas.

Finale – Jurbarko, Pasvalio ir Kėdainių rajonų šaulių triumfas

„Agrokoncerno“ įmonių grupė ir „Corteva Agriscience“ sveikina Jurbarko rajono ūkininkus, finale iškovojusius pirmąją vietą, Pasvalio rajono ūkininkus, užėmusius antrąją vietą, ir Kėdainių rajono komandą, iškovojusią trečiąją vietą. Taikliausi turnyre – Domas Dijokas (Akmenės / Mažeikių r.), Andrius Misevičius (Kėdainių r.) ir Danas Butkus (Kauno r.). Taikliausi turnyro kapitonai – Tomas Butkus, Modestas Kriaučiūnas ir Adomas Almanis. Finale laimėjusios Jurbarko rajono šaulių komandos narys Paulius Butkus teigia, jog šis šaudymo turnyras suvienijo visų regionų ūkininkus. „Viso šaudymo turnyro metu buvo skatinamas aktyvus komandinis darbas, kiekvienas siekėme ne tik geriausio asmeninio, bet ir bendro, komandinio rezultato. Tai mus labai suvienijo, džiaugiamės galutiniu rezultatu. Manau, jog tokių turnyrų turėtų būti daugiau – mes susitinkame neutralioje aplinkoje, turiningai leidžiame laiką gamtoje, taip pat gauname daug naudingos informacijos, praktinių žinių, kurias panaudojame savo ūkiuose,“ – įsitikinęs P. Butkus.

Elena RINKEVIČIENĖ