Žemės ūkio ministrė sulaukė neeilinių viešnių

Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė šiandien sulaukė neeilinių viešnių – pasikalbėti su ja atvyko dvi moksleivės, dalyvaujančios „Moksleiviai – į Vyriausybę“ projekte. Monika Čerkauskaitė iš Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos ir Ramunė Pagojūtė iš Kelmės rajono Vaiguvos Vlado Šimkaus vidurinės mokyklos papasakojo ministrei apie savo šiandienos užduotis ir ateities svajones.

Žemės ūkio ministrė pastebėjo, jog žmogaus ateitis priklauso ne tik nuo gerų pažymių ir sukauptų žinių. „Gyvenime svarbiausia mokėti tas sukauptas žinias pritaikyti, gerai orientuotis situacijoje, mokėti bendrauti, elgtis diplomatiškai, turėti ir ginti savo vertybes“, – patirtimi dalijosi ministrė V. Baltraitienė.

Ramunė kilusi iš kaimo, jos tėvai turi šeimos ūkį, laiko 10 karvių, verčiasi pieno gamyba. Monika – miestietė, tačiau patikino, kad žemės ūkis jai labai įdomus. „Jau vien šiandienos susitikimai su ministre ir ministerijos specialistais paliko labai gerą įspūdį. Sužinojome daug naujo, nes kartais žemės ūkį vis dar įsivaizduojame kaip neperspektyvų užsiėmimą. Šiandien žemės ūkis – modernus verslas, todėl ir  smalsu jį pažinti iš arčiau“, – kalbėjo Ramunė.

Moksleivės visą savaitę viešės Žemės ūkio ministerijoje ir jos administravimo sričiai priklausančiose institucijose, aplankys Aleksandro Stulginskio universitetą, Žemės ūkio rūmus.

Iš viso šiame projekte dalyvauja trisdešimt moksleivių, kurie šiandien pradėjo savaitę truksiančią praktiką Vyriausybės kanceliarijoje ir ministerijose.

Žemės ūkio ministerijos informacija