Regionų šaulius subūrė šaudymo turnyras „TOMBO taurė 2020“

Penktadienį, gruodžio 6 dieną, „Agrokoncerno“ įmonių grupė kartu su augalų apsaugos produktų kompanija „Corteva Agriscience“ atidarė organizuotą šaudymo

“TOMBO taurė 2020” šaudymo turnyro dalyviai

turnyrą „TOMBO taurė 2020“. Turnyro atidarymo renginyje, vykusiame Kėdainių rajone įsikūrusioje šaudykloje „Shooting Club“, savo taiklumą pirmieji išbandė Šiaulių, Kelmės ir Vilkaviškio rajonų šauliai. Renginio organizatoriai įsitikinę, jog tokio pobūdžio renginiai užtikrina ne tik turiningą laiko praleidimą, bet ir leidžia geriau pažinti klientus, ūkininkams dalintis sukauptomis žiniomis ir patirtimi.

Šaudymo turnyras – galimybė pažinti klientus, suprasti jų poreikius

Edgaras Šakys, įmonės „Agrokoncernas“ vadovas, įsitikinęs, jog šis renginys taps tradicija, leidžiančia suburti visos šalies regionų ūkininkus. „Atėjus šaltajam metų sezonui, žemdirbiai gali daugiau laiko skirti sau ir savo laisvalaikiui. Kartu su partneriais „Corteva Agriscience“ pirmą kartą organizuojame šaudymo turnyrą, kuriame dėl taikliausio regiono titulo susirungs net 27 regionų komandos. Tikime, jog tokie renginiai yra reikalingi tiek ūkininkams, tiek pačioms įmonėms. Skirtingų regionų žemdirbiams sukuriama unikali proga susitikti neformalioje aplinkoje, užmegzti kontaktus, dalintis turimomis žiniomis ar sukaupta ilgamete patirtimi. Įmonės turi visas galimybes geriau pažinti savo klientus, suprasti jų poreikius ir lūkesčius. Tik nuosekliai vystydami ryšius galime įgyti abipusį pasitikėjimą, priimti racionalius sprendimus, kurie garantuotų sėkmingą veiklos vykdymą ateityje“, – įsitikinęs E. Šakys.

Kelmės rajono ūkininkas Edvardas Alfonsas Remeikis

Dr. Algis Čižauskas, kompanijos „Corteva Agriscience“ verslo klientų vadovas, teigia, jog papildomas dėmesys ūkininkams, naujos iniciatyvos yra būtinos, siekiant išlaikyti darnius, abipusiu pasitikėjimu pagrįstus ryšius. „Džiaugiamės turėdami galimybę prisidėti prie šios gražios iniciatyvos organizavimo ir realizavimo. Neabejojame, jog šis turnyras sulauks visų Lietuvos regionų žemdirbių susidomėjimo ir taps neatsiejama metų renginių dalimi. Prasidėjus šaltajam metų sezonui, galime apžvelgti per metus nuveiktus darbus ir planuoti savo būsimas veiklas. Tad TOMBO šaudymo turnyras – ne tik puiki proga išsiaiškinti taikliausiai šaudantį regioną, bet ir aptarti būsimus darbus“, – teigė Dr. Algis Čižauskas.

Glaudus bendradarbiavimas padeda priimti efektyvius sprendimus

Šiaulių rajono ūkininkas Henrikas Starasotnikovas

Pirmajame „TOMBO taurė 2020“ atrankiniame etape savo jėgas išbandė Šiaulių, Kelmės ir Vilkaviškio rajonų šauliai. Turnyro dalyviai džiaugiasi „Agrokoncerno“ įmonių grupės ir augalų

apsaugos produktų kompanijos „Corteva“ parodyta iniciatyva. Kelmės rajono ūkininkas Edvardas Alfonsas Remeikis įsitikinęs, jog tokie renginiai padeda stiprinti ryšius, skatina glaudesnį bendradarbiavimą ir kartu ieškoti efektyvių sprendimų. „Man, kaip medžiotojui, smagu, jog tokie turnyrai yra organizuojami, juose suburiami visų regionų ūkininkai. Renginio metu ne tik varžomės su kitomis stipriomis Lietuvos regionų ūkininkų komandomis, bet ir turiningai praleidžiame savo laisvalaikį“, – teigė Edvardas Alfonsas Remeikis.

Panašios nuomonės laikosi ir Šiaulių rajono ūkininkas Henrikas Starasotnikovas. „Tokio pobūdžio turnyro organizavimas yra neabejotinai naudingas ūkininkams. Renginys suburia visų rajonų ūkininkus, leidžia varžytis tarpusavyje, skatinama bendrystė ir komandinis darbas. Taip pat tokios iniciatyvos padeda palaikyti ir glaudesnius ryšius su „Agrokoncerno“ įmonių grupės konsultantais, gauti reikiamų žinių, patarimų ar kitos naudingos informacijos. Tikiuosi, jog turnyras „TOMBO taurė 2020” taps gražiu, tradiciniu renginiu, kuriame visų regionų šauliai galės susitikti kasmet“, – teigė Henrikas Starasotnikovas.

„TOMBO taurė 2020“ – „Agrokoncerno“ įmonių grupės ir augalų apsaugos produktų kompanijos „Corteva Agriscience“ organizuojamas šaudymo turnyras, skirtas žemdirbių klubo „Žemyna“ nariams. 27 regionų komandos varžosi tarpusavyje dėl pagrindinio renginio organizatorių ir rėmėjų įsteigto prizo – „TOMBO taurės 2020“ ir mokomosios kelionės su „Corteva Agriscience“ ekspertais Vakarų Europoje.