„Baltic Agro“ padės ūkininkams užauginti gausesnį derlių

Viena didžiausių žemės ūkio kompanijų Lietuvoje „Baltic Agro“ stiprina savo pozicijas Baltijos šalyse. Rinkos lyderė pasirašė išskirtinę sutartį su tarptautine kompanija „Tradecorp“ ir tapo vieninteliu jos produkcijos platintoju Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
„Mūsų įmonės suvienijo jėgas po 15 sėkmingo bendradarbiavimo metų. Šis aljansas labiausiai naudingas Lietuvos žemdirbiams: „Tradecorp“ paruošė naujausių inovatyvių sprendimų portfelį, atitinkantį naujausius Europos Sąjungos reikalavimus augalų apsaugos priemonių ir biostimuliatorių naudojimui. Lietuvos ūkininkai sulauks daugiau kvalifikuotos pagalbos, ekspertų patarimų, kaip užauginti dar gausesnį ir ekologiškesnį derlių“, – naudą žemdirbiams vardijo bendrovės „Baltic Agro“, kuri yra „Danish Agro“ grupės dalis, generalinis direktorius Arūnas Bielskis.
„Tradecorp“ priklauso pasauliniam „Sapec“ koncernui, kuris nuo 1925 metų vykdo veiklą žemės ūkio versle (pesticidų ir trąšų gamyba, grūdų verslas, logistika, energetika). „Sapec“ apyvarta 2014 metais buvo 441 mln. eurų. 2015 metais pajamos vien iš augalų apsaugos produktų ir trąšų gamybos viršijo 225 mln. eurų, iš kurių net 75 mln. eurų teko „Tradecorp“ .
Kompanija „Tradecorp“, išsiskirianti itin aukšta kompetencija pasaulinėje mikroelementų ir specialiųjų trąšų rinkoje, veiklą vykdo daugiau nei 60 pasaulio šalių. Jos produkcija gaminama trijose gamyklose Ispanijoje ir Airijoje, o dalis trąšų verslo vykdoma kartu su verslo partneriais.
Dauguma „Tradecorp“ produktų yra patvirtinti ir leidžiami naudoti ekologiniuose ūkiuose, pripažįstami įvairių agentūrų ir organizacijų. Kiekvienais metais Ispanijos organizacija „Ecocert Iberica“ atlieka techninius bandymus ir tvirtina produktų panaudojimo galimybes.
„Mes gaminame tik aukščiausios kokybės produktus, kurie tausoja natūralius gamtos išteklius bei mažina poveikį aplinkai. Šia išskirtine sutartimi įsipareigojame diegti naujoves Baltijos šalių rinkoje, inovatyviausius sprendimus, kurie leistų žemdirbiams ne tik saugiai naudoti mūsų produktus tiek tradiciniuose, tiek ekologiniuose ūkiuose, bet ir išleisti mažiau bei uždirbti daugiau“, –  teigė kompanijos „Tradecorp“ direktorė Baltijos šalims dr. Renata Laurė.
Kompanija „Tradecorp“ jau daugiau nei 15 metų yra puikiai žinoma Lietuvos žemdirbiams ir mokslininkams. Jos verslo ir gamybos sprendimai yra patikrinti daugiamečiais moksliniais bandymais. Tam buvo išleista virš 300 tūkstančių eurų vien Lietuvoje.
„Tikimės, kad ir toliau tęsime bendradarbiavimą su ūkininkais, padėsime jiems rasti atsakymus į visus augalų tręšimo klausimus. Mokslo, Europos Sąjungos reikalavimų, saugos, efektyvumo ir gamybos suvienijimas ir toliau išliks mūsų prioritetu. Sieksime teikti tik aukščiausio lygio paslaugas ir konsultacijas, visada pagelbėti žemdirbiams“,  – sakė „ Tradecorp“ direktorė dr. R.Laurė.
Kompanijų „Baltic Agro“ ir „Tradecorp“ partnerystė bus naudinga Lietuvos ūkininkams – jie gaus inovatyviausius technologinius sprendimus ir palankiausias produktų tiekimo bei atsiskaitymo už juos sąlygas.
„Paslaugų kompleksiškumas bei produktų kokybė – mūsų sėkmės paslaptis. Džiaugiamės galėdami patenkinti žemdirbių poreikius ir lūkesčius, padėti jiems visais rūpimais klausimais. Būdami „Danish Agro“ grupės dalimi, turime stiprias derybines ir finansines pozicijas, todėl klientams galime pasiūlyti produktus ir paslaugas konkurencingomis kainomis, kurie atitinka tiek žemdirbio, tiek mokslo ir verslo reikalvimus“, – teigė bendrovės „Baltic Agro“ generalinis direktorius A.Bielskis.
„Danish Agro“ grupę sudaro agroverslo kompanijos Danijoje ir Europoje, kurias jungia bendras tikslas – teikti vertę kuriančias paslaugas ir sprendimus kiekvienoje veiklos srityje – tiek superkant grūdus, tiek prekiaujant pašarais, trąšomis, augalų apsaugos priemonėmis ir sėklomis.
„Danish Agro“ grupė praėjusiais metais pasiekė geriausius per savo veiklą rezultatus: pasiekė 3,8 mlrd. eurų apyvartą (palyginus su ankstesniais metais 18 % daugiau).  „Baltic Agro“ Lietuvoje pasiekė 157 mln. eurų apyvartą.