Idėjos namams. Pavasaris ant paukščio sparnų

Pavasaris tikrai tikrai prasidėjo! Tai įrodo ne kas kitas, o linksmas tėviškėn sugrįžtančių paukščių čirenimas. Neatsitiktinai būtent pavasarį švenčiame tiek daug sparnuočių švenčių, o paukščio simbolis – vienas populiariausių namų interjere.

Žinia, interjerą, jo stilių galima sukurti keičiant kilimą, užuolaidas, baldus, bet kartais tereikia jį papildyti nedidelėmis, originaliomis detalėmis, kurias labai smagu daryti pačioms.
Žodžiu „originalu“ galima apibūdinti įdomų sumanymą, žaismingas spalvas, nepaprastą formą ar naudojamas medžiagas ir pan. Kad ir ką pasirinksite, viskas tiks pavasario pranašui – paukščiui sukurti.
1. Abejojate, ar paveikslą su paukščiu tinka dovanoti meniškos sielos draugei?.. Padarykite jai įspūdingą papuošalą: perliukų, sidabro vielutės, metalinių paukštelių ir grandinėlę rasite beveik kiekvienoje papuošalų vėrimo parduotuvėje.
2. Jei šeimoje yra mažų vaikų, puikus sprendimas pagal pavyzdį iš kartono išsikirpti daug paukštelių, pieštukais ar kreidelėmis juos nuspalvinti, o paskui sukabinti čirenti ant pamerktos medžio šakos arba po šviestuvu.
3. Romantišką nuotaiką kambaryje sukurs nedidukas, vintažinio stiliaus paveiksliukas. Svarbiausia – senovinio stiliaus rėmas ir siūtas baltas paukštelis, gal balandis, gal kanarėlė.

IMG_7858 5 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Eglė Leonovienė

image descriptionPeržiūrėti visą numerį galite ČIA.