Jonavoje bus išdalinta daugiau nei 3 tūkst. atšvaitų

Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti gamykla „Achema“ remia akciją „Būk matomas“, kurios metu Jonavos „Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centro“ darbuotojai iki spalio mėnesio pabaigos miesto bei rajono ugdymo įstaigose atšvaitais aprūpins daugiau nei 3 tūkst. moksleivių.
 „Jonavoje dar šių metų pavasario akcijos metu organizatoriai aplankė dvidešimt miesto bei rajono mokyklų, jau tuomet buvo paženklinti daugiau nei trijų tūkstančių mokinių viršutiniai drabužiai. Iki spalio pabaigos planuojama išdalinti panašų skaičių atšvaitų. Artėja metų laikas, kai pėsčiųjų matomumas kelyje tampa itin aktualus, o dalis vaikų tiesiog pakeitė anksčiau atšvaitais paženklintus drabužius“ ,- komentuoja bedrovės „Achema“ generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas.
Akcijos organizatorių Jonavoje teigimu, šiais mokslo metais į atšvaitų dalinimo akciją įtraukti vaikų dienos centrai, socialinių paslaugų ir neįgaliųjų centrai, rizikos šeimos.
Pavasarį akcija „Būk matomas“ buvo vykdoma Vilniaus, Kauno, Prienų, Širvintų, Švenčionių bei Jonavos rajonuose. Iš viso buvo aplankyta 50 mokyklų ir paženklinta 15 tūkst. vaikų drabužių.
„Šių mokslo metų akcija neapsiriboja vien pradinių klasių moksleivių viršutinių drabužių ženklinimu atšvaitais. Didesnis dėmesys taip pat yra skiriamas paaugliams, kurie vakarais vėliau grįžta namo, akcija yra vykdoma ir kaimo bendruomenių namuose, kur yra žymimi suaugusių drabužiai“ ,- teigia R.Miliauskas.
Šiemet planuojama aplankyti apie šimtą mokyklų Vilniaus, Alytaus, Panevėžio, Jonavos ir Druskininkų apskrityse bei pažymėti 30 tūkst. pėsčiųjų viršutinių drabužių.
„Suaugusieji tikrai vis labiau supranta saugumo kelyje svarbą ir palaiko tokią iniciatyvą, įtikinėti jų tikrai nereikia. Tuo tarpu mažuosius akcijos organizatoriai sudomina žaismingais atšvaitais, kurie primena paveikslėlius ir yra klijuojami prie viršutinių drabužių, todėl nereikia jų prisiminti kaskart išeinant iš namų“ ,- sako R.Miliauskas.
 AB „Achema” – didžiausia azoto trąšų ir kitų pramoninių chemijos produktų gamintoja šalyje bei didžiausia tokio pobūdžio gamykla Baltijos šalyse. Bendrovėje dirba apie 1400 žmonių. Pagrindinė įmonės veikla – azoto trąšų, birių trąšų mišinių, skystų trąšų kambario ir lauko augalams, amoniako, azoto rūgšties, metanolio, formalino, KF dervų, klijų (PVAD), angliarūgštės, deguonies, azoto, bazinio aliuminio sulfato tirpalo gamyba ir prekyba.

UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“  informacija