Konkurso „Pyragų karalius 2016“ nugalėtojui – tona miltų

„Pyragų karalius 2016“ vardo laimėtojai Arvydas ir Jūratė Gulbinai, konkurso organizatoriai ir rėmėjai bei pagrindinio prizo steigėjai: UAB „Ūkininko patarėjas“ direktorius Vytenis Neverdauskas, direktoriaus pavaduotojas Rolandas Adomavičius, „KG Group“ ryšių su visuomene specialistė Laima Staknytė-Patinskienė, AB „Kauno grūdai“ marketingo vadybininkė Edita Ruplienė, Maistinių produktų komercijos vadovas Mindaugas Lazdauskas, pardavimo vadybininkas Marius Dapkūnas.

Pirmą kartą šalyje „Ūkininko patarėjo“ organizuoto konkurso „Pyragų karalius 2016“ nugalėtojos Jūratės Gulbinienės įmonės savininkams Jūratei ir Arvydui Gulbinams įteiktas ženklas, kuriuo įmonė nuo šiol galės žymėti savo produkciją, padėkos raštas ir „Kauno grūdų“ įmonių grupės įsteigtas prizas – tona miltų kepiniams.

Pasak „Ūkininko patarėjo“ leidinių vyriausiojo redaktoriaus Vytenio Neverdausko, nors organizatoriams renginys buvo „pirmasis kepinys“ – jis išties pavyko. „Tikimės, kad „Pyragų karaliaus“ rinkimai taps tradiciniu renginiu ir kitais metais dalyvių skaičius didės, juolab kad „Pyragų karaliaus 2017“ rinkimams pateikti saldieji kepiniai bus vertinami pagal atskiras kategorijas: šakočiai, tradiciniai senoviniai pyragai, pyragai su įdaru ir aliejuje virti gaminiai.
Esame dėkingi „Kauno grūdų“ įmonių grupei, kurių miltus savo kepiniams, pasirodo, naudoja beveik visos konkurse dalyvavusios kepyklos, už idėjos palaikymą, pagalbą organizuojant renginį ir, be abejo, už vertingą prizą pirmos vietos nugalėtojui“, – sakė V. Neverdauskas. Jis priminė, kad konkursui pateikti pyragų gaminiai buvo vertinami pagal išvaizdą, kvapą, konsistenciją, skonį ir bendrą patikimą. O kad Jūratės Gulbinienės įmonės varškės pyragas su morengu, kuris net savo išvaizda priminė kepėjo kepurę, pats geriausias, vienbalsiai nusprendė autoritetinga nepriklausoma komisija.
Pasak V. Neverdausko, džiugu žinoti, kad J. Gulbinienės kepykla gardumynais pirkėjus džiugina jau ketvirtį amžiaus, vadinasi, geriausios konditerijos tradicijos puoselėjamos nuosek­liai ir nuoširdžiai, nes nors kartą nuvylus vartotoją, vėliau jau sunku jį įtikinti grįžti.
AB „Kauno grūdai“ Maistinių produktų komercijos vadovas Mindaugas Lazdauskas sveikindamas kepyklos savininkus Jūratę ir Arvydą Gulbinus pabrėžė, kad tokie šaunūs part­neriai įmonei yra labai svarbūs. „Kokybiški kepiniai iš mūsų gaminamų miltų – tai įvertinimas ir mums, kad stengiamės ne veltui, ir bendradarbiavimas su kepėjais, tikėtina, tęsis dar ilgus metus“, – sakė M. Lazdauskas.
Jūratės Gulbinienės teigimu, laimėtas „Pyragų karaliaus“ vardas – labai maloni staigmena. „Konkursui pateikėme du gaminius iš eilinės partijos, negaminome jų specialiai. O kad varškės pyragas su morengu skanus ne tik mums patiems, kūrusiems jo receptą, bet ir įvertintas komisijos, patvirtina taisyklę, kaip svarbu pasikliauti pirkėjų skoniu – šis pyragas yra pats perkamiausias ir negali būti nė vienos dienos, kad mes jo neturėtume“, – sakė įmonės vadovė J. Gulbinienė ir pridūrė, kad lauks kitų metų „Pyragų karaliaus“ rinkimų, nes toks konkursas – galimybė šalies gardumynų kepėjams įsitikinti, ko jie išties verti.

Elena RINKEVIČIENĖ
„ŪP“ korespondentė

Laimučio BRUNDZOS nuotraukos

UP Peržiūrėti visą numerį galite ČIA.