Kurs studentai, o investuos verslininkai (KONKURSAS)

plakatasLietuvos studentai kviečiami sukurti interjero dizaino projektą Kauno technologijos universiteto (KTU) Cheminės technologijos fakulteto studentų laisvalaikio ir poilsio zonai  bei laimėti 500 litų premiją mokslui ir galimybę išvysti įgyvendintą savo projektą.
Iniciatyvos sukurti patogią ir jaukią poilsio erdvę studentams ėmėsi koncernas „Vikonda“, kuris ir paskelbė interjero dizaino projektų konkursą bei įsteigė premiją mokslui.
Konkurso dalyvių registracija jau prasidėjo ir truks iki kovo 14 dienos. Registracijos paraišką galima rasti interneto svetainėje www.viltisvikonda.lt.
Užsiregistravusieji konkursui gaus detalų 36 kv. m. erdvės aprašymą su nurodytais studentų lūkesčiais ir projektui keliamais reikalavimais, o savo interjero dizaino darbus turės pateikti iki balandžio 16 dienos.
Geriausią projektą išrinks komisija, sudaryta iš KTU bendruomenės ir „Vikondos“ atstovų.
„Svarbiausia, kad konkursui pateikti darbai būtų kūrybiški, originalūs, atitinkantys studentų lūkesčius.
Investicijoms į studentų laisvalaikį pasirinkome KTU todėl, kad šis universitetas ruošia tokius specialistus, kurie yra reikalingi mūsų įmonėms. Būtent šio universiteto absolventų daugiausiai dirba Kėdainiuose įsikūrusiose mūsų bendrovėse“, – sako koncerno „Vikonda“ personalo direktorė Virginija Ragauskienė.
Pasak jos, verslo įmonių ir aukštojo mokslo institucijų bendradarbiavimas yra perspektyvus ir naudingas visai visuomenei, nes verslas ir mokslas yra neatsiejami subjektai. Nuo mokslo kokybės ir jo atradimų bei pažangos tiesiogiai priklauso verslo sėkmė,  o  verslas mokslui naudingas praktiškai įgyvendinant mokslines teorijas.

V. Ragauskienė

V. Ragauskienė

V. Ragauskienė įsitikinusi, kad nuolat bendradarbiaujant verslininkams ir švietimo institucijoms įmanoma sukurti balansą darbo rinkoje ir užtikrinti, kad universitetai ir kitos švietimo įstaigos ruoštų būtent tokius specialistus, kurie turėtų realias galimybes įsidarbinti.
Projekto įgyvendinimo darbus „Vikonda“ ketina atlikti pasibaigus studentų pavasario sesijai, tad nauja poilsio ir laisvalaikio zona KTU chemikai galės džiaugtis rudenį grįžę į universitetą.

Koncerno „Vikonda
Komunikacijos skyrius
Daugiau informacijos tel. 8 620 18 610