Ashburn +23,8 °C Dangus giedras
Ketvirtadienis, 18 Lie 2024
Ashburn +23,8 °C Dangus giedras
Ketvirtadienis, 18 Lie 2024

A4 serijos „Valtra“ traktoriams „Red Dot Design 2018“ apdovanojimas

2018/04/10

„Red Dot Design“ – vienas didžiausių ir labiausiai vertinamų dizaino konkursų pasaulyje. Šiais metais konkursui buvo pateikta daugiau kaip 6 300 paraiškų, dalyvavo 59 šalių atstovai. Paraiškas vertino komisija, sudaryta iš 40 nepriklausomų dizaino ekspertų iš viso pasaulio.

Konkursas organizuojamas nuo 1955 m., apdovanojimai tuo metu buvo suskirstyti į tris kategorijas: „Produkto dizainas“, „Komunikacijos dizainas“ ir „Dizaino koncepcija“. Šių metų „Red Dot Design“ apdovanojimų visi laureatai bus pristatyti liepos 9 d. „Aalto“ teatre Esene, Vokietijoje.

Naujausias traktoriaus „Valtra“ A4 serijos modelis (75–130 AG) laimėjo „Red Dot Design 2018“ apdovanojimą komercinių transporto priemonių kategorijoje. Įmonė ne pirmą kartą apdovanojama šiame prestižiniame dizaino konkurse – „Valtra“ buvo apdovanota ir 2016 m. bei 2017 m. „Red Dot Design 2018“ apdovanojimai patvirtina, jog A4 serijos traktorių dizainas išskirtinis, novatoriškas ir labai ergonomiškas.

Naujasis A4 serijos dizainas buvo kuriamas remiantis apdovanojimus laimėjusių, ketvirtos kartos N ir T serijų traktorių stiliumi, kuriuose buvo sujungtos techninės naujovės ir nauja dizaino kalba.

Skandinaviško stiliaus įkvėpta „Valtra“ A4 serija buvo kuriama ypač atidžiai vertinant dizaino naujovių funkcionalumą. Naujoji kabina ne tik stilinga, bet ir erdvesnė, labiau izoliuota nuo triukšmo, joje patogu vairuoti, paprasta naudotis prietaisų skydeliais. Konstruojant siekta užtikrinti traktoriaus vairavimo patogumą, saugumą, ilgaamžiškumą ir didinti technikos našumą. Tikslas buvo sukurti ne tik išskirtinai atrodantį traktorių, bet ir padidinti ūkininkų, rangovų, kelių darbų efektyvumą.

Pastarieji „Valtros“ laimėti apdovanojimai suteikia tvirtą pagrindą ir teisę įmonei pačiai rengti pasaulinio lygio dizaino konkursą, kuris prasidėjo „SIMA Show“ renginiu Paryžiuje pernai vasario mėn. Kasmetinis „Valtros“ dizaino konkursas šiais metais prasidės balandžio 16 d. Jame gali dalyvauti dizaino studentai, individualūs dizaineriai ir dizaino studijos iš viso pasaulio. Konkurso tikslas – ieškoti dizainerių idėjų ateities traktoriui kurti ir padėti žemės ūkiui tapti efektyvesniam bei ekologiškesniam. Trys geriausi pasiūlymai bus paskelbti ir apdovanoti „EIMA Show“ renginyje 2018 m. lapkričio mėn.

Daugiau informacijos galite rasti šiame puslapyje: www.valtra.com/designchallenge

Dalintis