Ashburn +8,4 °C Dangus giedras
Antradienis, 27 Vas 2024
Ashburn +8,4 °C Dangus giedras
Antradienis, 27 Vas 2024

„Agrochemos“ e. parduotuvėje jau ir prekės ūkininkams

2022/10/06


Pavasarį startavusi bendrovės „Agrochema“ elektroninė parduotuvė www.eagrochema.lt pildosi naujais produktais – nuo šiol joje be sodininkams ir daržininkams skirto asortimento galima įsigyti ir mik­roelementinių trąšų, skirtų tręšimui per lapus, naudojamų ūkiuose.

„Agrochema“ elektroninė parduotuvė, www.eagrochema.lt, sodininkams ir daržininkams

„Agrochemos e. parduotuvės asortimentą pildome ne tik naujomis sodo ir daržo trąšomis bei kitomis sodininkams ir daržininkams aktualiomis prekėmis, bet ir ūkininkams skirtais produktais. Pirmasis toks produktas – tręšimui per lapus reikalingos mikroelementinės trąšos. Artimoje ateityje ketiname plėsti ir ūkininkų produktų segmentą“, – sako „Agrochemos“ komercijos direktorius Gerardas Brazaitis.

Nors pagrindinis bendrovės produktas – trąšos – yra sezoninė prekė, bendrovės e. parduotuvė populiarumo nepraranda ir  ne sezono metu: nuo e. parduotuvės starto vidutinis krepšelio dydis išaugo beveik dvigubai, o užsakymų kiekis net dabar, rudenį, lieka stabilus.

„Neseniai sulaukėme ir išskirtinio užsakymo – klientas iš mūsų e. parduotuvės įsigijo beveik 2 tonas kompostinės žemės, kuri buvo operatyviai pristatyta tiesiai į užsakovo kiemą. Taip pat daugėja užsakymų, kai įsigyjama prekių iš visų kategorijų – ir augalų apsaugos, ir durpių, ir trąšų“, – atskleidė G. Brazaitis.

Pasak G. Brazaičio, populiariausių prekių e. parduotuvėje topus  nulemia sezoniškumas. Štai pastaruoju metu populiariausios yra „Spygliuočių“, „Vejų“ trąšos bei trąšos „Ruduo“.  Visada populiarios yra kompostinė žemė, skystosios trąšos „Gėlių pražydinimui“, „Vejų“ trąšos bei trąšos „Vasara“.

Komercijos direktorius teigia, kad iš klientų sulaukiama teigiamų atsiliepimų dėl operatyvaus prekių pristatymo ir ypač patogios e. parduotuvės platformos, pritaikytos ir mobiliesiems įrenginiams. Beje, sodininkai ir ūkininkai neturi daug laiko sėdėti prie kompiuterio ir dažniausiai prekes greitai ir patogiai užsisako mobiliuoju telefonu – net 72 proc. visų užsakymų atkeliauja iš mobiliųjų įrenginių.

„Nuo „Agrochemos“ e. parduotuvės starto, mūsų prekės jau spėjo nukeliauti į kiekvieną Lietuvos regioną, po didžiųjų miestų – Vilniaus ir Kauno – daugiausiai užsakymų keliauja į Radviliškio ir Jonavos rajonus“, – sakė G. Brazaitis.

Viena didžiausių šalyje žemės ūkio bendrovių „Agrochema“ savo e. parduotuvėje sodo ir daržo mylėtojams siūlo platų daugiau kaip 200 prekių asortimentą – nuo vejos, dekoratyvinių sodinių, gėlynų iki daržovių, uogų, vaismedžių bei vaiskrūmių trąšų, taip pat kitų žemės priežiūrai reikalingų prekių. Bendrovė taip pat turi planų savo e. parduotuvę įkurti ir kaimyninės Latvijos sodininkams bei daržininkams.

  2022.10.06

Susijusios temos - skaitykite: „Agrochema“ elektroninė parduotuvė, www.eagrochema.lt, sodininkams ir daržininkams

Nr. 266/7
Dalintis
2024/02/27

Traktorių manifestacijos prablaivė politikus: EK žemės ūkyje siūlo permainas

Vakar, pirmadienį, vykusiam Europos Sąjungos (ES) Žemės ūkio ir žuvininkystės tarybos svarstymui Europos Komisija (EK) pateikė visą pluoštą siūlymų, kaip nuraminti piktus žemės ūkio sektoriaus protestus – pasiūlė sušvelninti ka...
2024/02/27

Išsaugota vertinga pelkė

Sunaikinimo vos išvengusi Juodymų pelkė nuo 2023 m. tapo 371,9 ha ploto valstybės saugomu telmologiniu draustiniu, o daliai pelkės suteiktas „Natura 2000“ saugomų teritorijų tinklo buveinių apsaugai svarbios teritorijos (BAST) s...
2024/02/26

Žemės ūkio ministrai sutarė dėl atsako į krizinę padėtį žemės ūkyje

Atsižvelgdami į tebesitęsiančius ūkininkų protestus ir remdamiesi pirmininkaujančios Belgijos informacija bei Europos Komisijos parengtu neoficialiu dokumentu dėl reikalavimų supaprastinimo, Europos žemės ūkio ministrai vasario 26 d. Taryboje...
2024/02/26

Ūkio vystymo strategijų daug. Kur link sukti?

(VDU ŽŪA langas) Žemės ūkis yra sudėtingesnis nei daugelis kitų verslų, su kuriais paprastai lyginamas. Tai sąlygoja betarpiškas žemės ūkio sąryšis su gamta. Moksliniuose darbuose ir politiniuose dokumentuose bei sprendimuose pažymim...
2024/02/26

Protestuojantys Lenkijos ūkininkai tikrins, kas vežama per Lietuvos-Lenkijos sieną (papildyta ŽŪM komentaru; KRK reakcija)

Protestuojantiems Lenkijos ūkininkams ketinant nuo kovo 1 dienos savaitę blokuoti kelią Lietuvos-Lenkijos pasienyje, protesto organizatorius Karolis Pieczynskis (Karolis Piečynskis) sako, kad Lenkijos protestuotojai tikrins, kas vilkikais vežama p...
2024/02/26

V. Janulevičius: Vienintelis kelias nugalėti rusiją

Vakar Ukrainos prezidentas V. Zelenskis paskelbė, kiek ukrainiečių gyvybių nusinešė jau dvejus metus trunkantis plataus masto karas su rusija. 31 tūkstantis žmonių aukų.
2024/02/26

Pagal „off grid“ filosofiją gyvenantis dailininkas: „Vilnius dabar – mūsų kaimas“

Kai žinomas dailininkas Vygantas Vėjas nutarė mesti sostinę, dažnas stebėjosi. Kodėl buvusiam Vilniaus Užupio respublikos rezidentui, praeityje gyvenusiam Tokijuje, apkeliavusiam pusę pasaulio, reikėjo atsidurti vos ne džiunglėse prie Baltarusijos...
2024/02/26

Koks ryšys tarp saulės elektrinės ir gardžios mėsos?

Trečius metus iš eilės saulės elektrinę Lietuvoje galima tiesiog laimėti. Tereikia įsigyti mėsos gaminių ir dalyvauti akcijoje „Krekenavos perki – saulės jėgainę vėl laimi“.
2024/02/26

Kukurūzų auginimo grūdams galimybės auga

Kukurūzų auginimas grūdams suteikia ūkiams galimybę papildyti sėjomainas ir gauti papildomų pajamų. Pasvalio rajone į specializuotą UAB „Dotnuva Baltic" seminarą atvyko daug ūkininkų, kurie domisi kukurūzų auginimu grūdams. Pristat...