Ashburn +21,8 °C Mažai debesuota
Ketvirtadienis, 23 Geg 2024
Ashburn +21,8 °C Mažai debesuota
Ketvirtadienis, 23 Geg 2024

Elektroninės prekybos platforma „Kaimas į namus“ stabiliai auga

2023/09/25


Elektroninė parduotuvė www.kaimasinamus.lt nuo pirmųjų elektroninių sandorių platformoje skaičiuoja jau metus. Lankytojų bei apsipirkimų skaičius nuolatos auga. Vasaros metu vidutiniškai per mėnesį čia apsilankydavo po 70 tūkst. vartotojų. Naujų vartotojų paskyrų sukūrimo skaičius kas mėnesį padidėja dešimtimi. Šiandien yra per 830 aktyvių paskyrų, o 90 iš jų – aktyvūs įvairių prekių bei paslaugų teikėjai.

Vertinant vasaros laikotarpį, pirkėjai aktyviausi buvo liepos mėnesį. Rugpjūčio mėnesį prie platformos prisijungė 6 nauji pardavėjai/paslaugų teikėjai.

Daivos Urbonavičiūtės Putpelių Ūkis – šeimos ūkis, kuriame jau 26 metus auga putpelės. Ūkio šeimininkai rūpinasi, kad kiekvieną valgytoją pasiektų kokybiški putpelių kiaušiniai ir šviežia mėsa. Galima rinktis: nepjaustytas putpeles, krūtinėles, šlauneles, kepenėles, rinkinius sultiniui, marinuotas putpeles bei paruoštus gaminius, t. y. troškintas putpeles ir paštetą. Ūkis siūlo pasilepinti putpelių kiaušiniais, kurie supakuoti po 12 ir 18 vnt. bei dėžutėse „palaidi“ kiaušiniai po 120 vnt.

Mėsos konservų cechas „Papartis“, priklausantis Asociacijai Paparčių Krašto Bendruomenė, siūlo jautienos konservų bei edukacijas: natūralaus muilo gaminimo ir šakočio kepimo edukaciją.

Džiaugsmo meduoliai – dviejų draugių sukurtas verslas. Asortimente rasite meduolių su kanapėmis, apelsinais, aguonomis, šonine, Habanero pipirais, mėtomis, raudonėliu ir net silke. Įmonė turi dar vieną veiklą – gali ne tik iškepti nuostabių meduolių, bet ir juos dekoruoti šiuolaikinėmis technologijomis. Meduoliai dekoruojami inovatyviu „JetLT“, Lietuvoje gaminamu, spausdintuvu, kuris tiesiai ant meduolio atspausdina norimą paveiksliuką su specialiai kurtais maistiniais dažais. „Kaimas į namus“ parduotuvėje galite rasti meduolių ir mokomąją meduolių dekoravimo edukaciją.

planBee – Jaunos moters verslas, kurios svajonė buvo sukurti ką nors, kas padėtų sumažinti plastiko naudojimą ir tarnautų žmogaus buičiai. Taip atsirado vaško drobelės. Drobelėms gaminti naudoja vašką, pušų sakus (jie suteikia papildomo lipnumo) bei OEKO-TEX® sertifikatu pažymėtą medvilnę. Vaškas ir sakai turi antibakterinių savybių, padedančių maistą išlaikyti šviežią ilgiau ir neleidžia veistis pelėsiui. „Kaimas į namus“ parduotuvėje rasite drobelių rinkinių bei edukaciją, kaip drobeles pasidaryti pačiam.

Coliukės sapnų gaudyklės – tai veikla vienos kūrėjos, kuri atrado dvasinę ir emocinę ramybę kurdama sapnų gaudykles. Šiomis dienomis sapnų gaudyklės tai unikalus, akį traukiančios puošybos elementas. Jomis puošiame savo namus, automobilius, darbo aplinkas, fotografų studijas, įvairių švenčių aplinkas bei dovanojame artimiesiems ir draugams. Šiais metais kūrėja pristatė naujieną – kvepiančią sapnų gaudyklę. Kaimasinamus.lt parduotuvėje galite rasti šios kūrėjos organizuojamą Sapnų gaudyklių edukaciją.

Kadakada – tai mamos ir dukros duetas. Suvienijusios savo kūrybinius gebėjimus bei fantaziją, jis dovanoja grožį visoms moterims. „Kaimas į namus“ parduotuvėje rasite platų šilkinių gumelių asortimentą.

Elektroninės prekybos platformoje www.kaimasinamus.lt taip pat galima rasti:

Maisto produktų, kurių šiuo metu yra gerokai per 600 produktų;

Įvairių gaminių iš metalo, odos, molio, tekstilės – per 100 produktų;

Sertifikuotų produktų - per 90 produktų;

Amatininkų gaminių, edukacijų ir kitų paslaugų.

 

Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros informacija

Dalintis
2024/05/23

Ne medžioklės sezono vilkams nebūna

Gyvenimas sukasi nenutrūkstamu ratu – ūkininkai augina gyvulius, o vilkai, pasitaikius progai, juos pjauna. To negali sustabdyti nei padidintos medžioklės kvotos, nei probleminių vilkų paėmimas iš gamtos, nei elektrinės tvoros. Pasitv...
2024/05/23

171 Lietuvos įmonė gaus į 11,3 mln. eurų ES finansavimo savo eksporto galimybių gerinimui

Produkcijos pristatymui užsienio parodose ir eksportui skirtų produktų bei paslaugų sertifikavimui labai mažos, mažos ir vidutinės Vidurio bei vakarų Lietuvos įmonės siekė gauti daugiau nei 20,2 mln. eurų finansavimą. Pagal Inovacijų agentūros pas...
2024/05/23

Įprasmintas devynių kaimų atminimas

Kupiškis („Kupiškėnų mintys“). Gegužės 18 dieną neeilinis susitikimas surengtas Antašavos parapijoje. Čia rinkosi Daršiškių ir dar aštuonių aplinkinių gyvybingų ir išnykusių kaimų gyvent...
2024/05/23

Paviršinio vandens telkinių pakrančių, melioracijos griovių apsaugos juostų deklaravimas pagal 4 GAAB standartą

Žemės ūkio duomenų centras (ŽŪDC) atkreipia dėmesį, kad 2024 m. gegužės 7 d. įsigaliojo Žemės ūkio naudmenų geros agrarinės ir aplinkosaugos būklės reikalavimų, taikomų nuo 2023 metų, aprašo pakeitimas.
2024/05/23

Daržovės kibiruose: kompaktiška ir patogu

Kai kurie daržininkai bent dalį daržovių augina ne lysvėse, bet kibiruose. Juose be vargo auga pomidorai, agurkai, paprikos, braškės. Ar tikrai toks sprendimas turi pranašumų? Kokių?
2024/05/23

Šerbeto upės ir visiškai sunaikinti sodai Lenkijoje. Ar sulauksime to ir Lietuvoje?

Praėjusį sekmadienį vos per 15 minučių kruša soduose sunaikino absoliučiai visą šių metų derlių, tačiau jos pasekmės vaismedžiams bus juntamos dar kokius dvejus metus. Tai – tikras Armagedonas, sako už galvų susiėmę Lenkijos so...
2024/05/23

Europos tamsiąją medunešę bitę siūloma įrašyti į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą

Lietuvos raudonosios knygos komisija siūlo įrašyti Europos tamsiąją medunešę bitę (Apis mellifera mellifera) į Saugomų gyvūnų, augalų ir grybų rūšių sąrašą, kitaip vadinamą Lietuvos raudonąja knyga.
2024/05/23

Seime – idėja gaminantiems vartotojams leisti pertekline elektra aprūpinti šeimos narius

Grupė Seimo narių siūlo liberalizuoti gaminančių vartotojų pagamintos perteklinės elektros pardavimą. Nuo 2025 metų sausio siūloma gaminantiems vartotojams leisti tokią elektrą skirti šeimos nariams – tėvams, vaikams, broliams, s...
2024/05/22

Per dvi dienas iš anksto antrajame ture rinkdami Prezidentą balsavo 103,5 tūkst. rinkėjų

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia, kad per dvi išankstinio balsavimo dienas rinkdami Respublikos Prezidentą II rinkimų ture, iki 20 valandos vakaro Lietuvos savivaldybėse iš viso balsavo daugiau kaip 96 tūkst. rinkėjų. Dar v...