Ashburn +30,7 °C Dangus giedras
Trečiadienis, 24 Lie 2024
Ashburn +30,7 °C Dangus giedras
Trečiadienis, 24 Lie 2024

Kaimo turizmo sodyba „Vila pasaka“ – tikra pasaka netoli Kauno

2016/05/24


Jauki kaimo turizmo sodyba „Vila pasaka“ yra įsikūrusi tik 23 km nuo Kauno miesto centro, gražiame vienkiemyje Byliškių kaime. Sodyba savo svečiams duris atvėrė 2015 m., jai Lietuvos kaimo turizmo asociacija (LKTA) suteikė aukštą 4 gandrų kokybės įvertinimą.

„Vila pasaka“ – tai kaimo turizmo sodyba norintiems pabūti gamtoje, vandens tvenkinių ir miškų apsuptyje, neatsisakant aukščiausios klasės patogumų ir komforto. Sodyba – puikiai tinkanti vieta net įnoringiausiam klientui, ieškančiam, kur švęsti vestuves, gimtadienius, rengti klasiokų, grupiokų, bendradarbių susitikimus, įmonių seminarus, konferencijas ar tiesiog maloniai ir turiningai praleisti laiką su draugais, artimaisiais. Puikiai įrengta pokylių salė įvairioms šeimos ar darbo šventėms (iki 30 žmonių) su 10 atskirų miegamųjų kambarių ramiam ir komfortiškam sodybos svečių poilsiui. Visi kambariai gali būti su dvigule didele lova arba su 2–3 atskiromis viengulėmis, tai didelis privalumas įmonių kolektyvams. Kiekviename kambaryje – atskiras tualetas, dušas, kondicionierius. Nuomojami ir atskiri kambariai trumpalaikiams apsilankymams. Konferencijoms ir seminarams galime pasiūlyti visą reikiamą įrangą. Visoje sodybos teritorijoje veikia bevielis Wi-Fi interneto ryšys. Įrengta didelė saugi (filmuojama) automobilių parkavimo aikštelė. Viloje yra virtuvė. Be to, iš anksto galima užsisakyti maistą palankiomis kainomis. Aplinka ir šventinis stalas gali būti papuošti pagal kiekvieno užsakovo individualius poreikius, o svečius aptarnaus kvalifikuotas ir visuomet pasiruošęs išpildyti norus aptarnaujantis personalas. Fizinėms ir dvasinėms jėgoms atgauti – pirtis ir didelė masažinė vonia, lauke yra vandens kubilas. Taigi įrengtoje naujoje SPA zonoje galima mėgautis ne tik masažinėmis srovėmis, sveikatinančia pirtimi, bet ir vaizdinga sodybos aplinka pro erdvius vilos langus. Aktyviam laisvalaikiui įrengtos krepšinio, futbolo bei tinklinio aikštelės. Gali būti organizuojamas dažasvydis, žvejyba (su savo įranga), pasiplaukiojimas vandens dviračiais ir kt. Ramioje pamiškėje pastatyta didelė medinė pavėsinė, talpinanti iki 30 asmenų, šalia jos – lauko židinys. Taigi net ir atvėsus orams galima jaukiai ir nerūpestingai leisti vakarus vilos aplinkoje. Šeimininkams rūpi, jog ir mažieji sodybos lankytojai liktų patenkinti, kad aktyviai ir turiningai praleistas laikas ilgam išliktų vaikiškuose prisiminimuose. Čia jiems įrengta didelė žaidimų aikštelė su čiuožyklomis, sūpynėmis ir karstynėmis, smėlio dėže. Sodyboje yra elektros generatorius, tad elektros tiekimas užtik­rinamas bet kokiu oru.

Sodybos adresas: Byliškių k., Prienų rajonas. Sodybos koordinatės: 479242, 6073535 (LKS) 54.797631, 23.677189 (WGS) 54 47‘ 51.47“, 23 40‘ 37.88“ (WGS). Atstumai iki miestų centrų: Kazlų Rūda – 12 km, Kaunas – 23 km, Prienai – 36 km, Marijampolė – 45 km, Alytus – 68 km, Vilnius – 125 km. Daugiau informacijos: www.vilapasaka.lt

a b c

UP Peržiūrėti visą numerį galite ČIA.

Dalintis
Verslas