
Net 12 dalyvių varžėsi penkiose rungtyse: traktoriaus tempimo, rąsto kėlimo, padangos vertimo, atkėlimo ir maišo nešimo atstumui. Visi dalyviai pademonstravo savo ištvermę, techniką ir fizinį pasirengimą.
Simbolinėmis dovanomis varžybų dalyvius apdovanojo Kalvarijos savivaldybės vicemerė Vaida Skuolienė ir Kalvarijos savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Zavistauskas. Nugalėtojams įteiktos taurės ir Kalvarijos savivaldybės mero padėkos.
Renginys sulaukė gausaus žiūrovų palaikymo, kurie ne tik stebėjo varžybas, bet ir galėjo išbandyti savo jėgas, atlikdami organizatorių parengtas užduotis. Visi dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų dovanomis.
Kalvarijos savivaldybės informacija
Viktorijos Vaitkevičės nuotr.