Ashburn +24,4 °C Dangus giedras
Sekmadienis, 21 Lie 2024
Ashburn +24,4 °C Dangus giedras
Sekmadienis, 21 Lie 2024

Kas vadovaus Augalininkystės tarnybai?

2024/06/13


Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) pranešė, kad paskelbtas konkursas į Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos (VAT) direktoriaus pareigas.

Pasak pranešime cituojamo žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko, iš vadovo tikimasi modernaus požiūrio, inovatyvių sprendimų, naujausių technologijų įdiegimo užtikrinant šiuolaikišką ir efektyvų tarnybos darbą bei verslo priežiūrą, garantuojančius įmonių ir augalų sveikatą, verslo bei valstybės poreikius.

Naujasis vadovas turėtų išsiskirti analitiniu mąstymu, būti orientuotas į rezultatą, nepriekaištingos reputacijos, sukaupęs ne mažiau kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį. Tarp pretendentui keliamų reikalavimų – aukštasis universitetinis išsilavinimas (studijų kryptis nenurodoma) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija, anglų kalbos mokėjimas B2 lygiu.

VAT vadovui siūlomas 5 tūkst. eurų iki mokesčių atlyginimas, galimybė gauti iki 80 proc. priemokas.

Pretendentų prašymai dalyvauti konkurse bus laukiami iki birželio 28 d. imtinai.

Priminsime, kad VAT vadovo konkursas buvo paskelbtas pernai lapkričio pradžioje. Tąkart buvo šeši pretendentai. Iš jų keturi atitiko reikalavimus ir dalyvavo atrankoje, tačiau nė vienas nesurinko reikiamo balų skaičiaus.  

 

ŪP portalo informacija

Asociatyvi 123rf nuotr.

Dalintis