Ashburn +31,6 °C Debesuota
Trečiadienis, 19 Bir 2024
Ashburn +31,6 °C Debesuota
Trečiadienis, 19 Bir 2024

Lietuvos Bankas JAV bendrovei suteikė neribotą mokėjimo įstaigos licenciją

2014/09/17

2014-09-16 Lietuvos Bankas išdavė JAV kompanijai ,,Alternative Payments“ neribotą mokėjimo įstaigos licenciją. “Alternative Payments, Inc.” centrinė buveinė yra įsikūrusi Pasadenoje, Kalifornijoje, JAV. Savo būstinę Europai JAV bendrovė įsteigs Vilniuje. Išduota licencija numato, kad  paslaugos bus teikiamos visoje ES teritorijoje.

JAV bendrovė specializuojasi alternatyvių mokėjimo sprendimų, orientuotų į internete prekiaujančias kompanijas kūrime. Bendrovė teikiami modernūs techniniai sprendimai suteikia klientams galimybę pasirinkti pačius įvairiausius mokėjimo būdus, iki minimumo sumažinant mokėjimų grąžinimo riziką. “Alternative Payments” aptarnauja milijonus sandorių per metus daugiau nei 100.000 internetinių svetainių visame pasaulyje. Bendrovė ir jos siūlomi sprendimai atitinka aukščiausią mokėtojo asmens duomenų apsaugos Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) standartą.

“Alternative Payments” licencijavimo procese konsultavusi tarptautinio ECOVIS tinklo ProventusLaw advokatų kontoros advokatė Inga Karulaitytė-Kvainauskienė sakė, kad Lietuvoje įsteigtai bendrovei suteikta licencija leis JAV ir kitose pasaulio rinkose išplėtotus elektroninės komercijos produktus ir paslaugas siūlyti visoje Europos Sąjungos rinkoje. „Alternative payments“ savo rinką mato ne Lietuvoje ar Baltijos šalyse –  bendrovės rinka yra visa Europa.

Vienas iš pagrindinių „Alternative payments“ konkurencinių pranašumų yra tai, kad “Alternatvie Payments” techninė platforma yra pritaikyta dirbti skirtingomis kalbomis, skirtingomis valiutomis ir su įvairių tipų sandoriais, todėl bendrovė turi labai plačią pardavimų geografiją visame pasaulyje. „Alternative payments“ sukūrė pažangias mokėjimo technologijas, kurias galima integruoti į atskiruose geografinėse regionuose egzistuojančias vietines atsiskaitymų sistemas. ,,Alternative Payments“ suteiks galimybę Europos bendrovėms pritraukti klientus iš viso pasaulio ir suteiks jų klientams saugias ir patikimas mokėjimo už prekes galimybes.

Daugiau informacijos: tarptautinio ECOVIS tinklo narės ProventusLaw advokatų kontoros advokatė Inga Karulaitytė-Kvainauskienė inga.karulaityte@proventuslaw.lt + 370-5-2124084

Dalintis