Į vienintelį privažiavimą prie vandens telkinio, vadinamą „žvejų aikštele“, baisu net koją įkelti – šiurpą kelia dabar jau bankrutavusios UAB „Kvėdarsta“ palikti sapropelio gavybos įrenginiai, o ežero pakrantėse šeimininkaujantys miestiečiai į vietinius gyventojus žiūri kaip į vagis ir plėšikus: pamatę savo teritorijoje, žada „už kojų ežere žemyn galva išmirkyti“...
.jpg)



Tęsinį skaitykite „Šilalės artojo“ Nr. 34
Daiva BARTKIENĖ / „Šilalės artojas“
Autorės nuotr.