Ashburn +0,1 °C Dangus giedras
Šeštadienis, 28 Sau 2023
Spausdintų leidinių prenumerata
Ashburn +0,1 °C Dangus giedras
Šeštadienis, 28 Sau 2023

LP EXPRESS paštomatai – jau šimte Lietuvos gyvenviečių

2023/01/06


Šį penktadienį Veisiejai tapo šimtąja Lietuvos gyvenviete, kurioje pradėjo veikti LP EXPRESS tinklo paštomatas. Paštomatams visoje šalyje sparčiai populiarėjant, kartu plečiasi ir jų naudotojų geografija – šios paslaugos naudas vis dažniau įvertina ir mažesnių miestelių gyventojai. Atsižvelgiant į šias tendencijas tankinamas LP EXPRESS tinklas, o paštomatai vis dažniau atsiranda ten, kur iki šiol jų nebuvo visiškai.

Šiuo metu LP EXPRESS tinklas visoje Lietuvoje turi 352 paštomatus, per kuriuos vienu metu gali keliauti beveik 50 tūkst. siuntų. Vidutiniškai 97 proc. siuntų gavėjams yra pristatomos jau kitą darbo dieną.

„LP EXPRESS stengiasi būti kuo arčiau klientų ir nuolat ieško sprendimų, leidžiančių pagerinti jų patirtį. Kasmet matome augantį paštomatų populiarumą tiek tarp privačių, tiek verslo klientų, vis aktyvesnį naudojimąsi už didmiesčių ribų. Plėsdami paštomatų tinklą siekiame, kad šios paslaugos privalumus atrastų kuo daugiau gyventojų“, – sako Deimantė Žebrauskaitė, Lietuvos pašto Klientų patirčių valdymo departamento vadovė.

Pastebima, kad paštomatų populiarėjimas pirmiausiai susijęs su besiplečiančia elektronine prekyba – gyventojams per paštomatus pristatomi patys įvairiausi internetinėse parduotuvėse įsigyjami daiktai. Taip pat vis daugėja privačių klientų, per paštomatus siunčiančių vienas kitam. Galiausiai pastaraisiais metais LP EXPRESS paštomatai populiarėja ir kaip daiktų pasaugojimo erdvės.

LP EXPRESS primena, kad siuntas suformuoti galima itin paprastai – ne tik atėjus prie paštomato, bet ir pasinaudojus savitarnos svetaine www.lpexpress.lt. Taip ne tik pavyks išvengti adresavimo netikslumų, bet ir bus patogu susimokėti už patį siuntimą, o paruoštą siuntą beliks nuskenavus įdėti į paštomatą.

Savitarnoje suformuotas paštomatines siuntas taip pat visada galima palikti pašto skyriuje, jeigu jis yra arčiau nei paštomatas, arba pastarasis yra užpildytas. Be to, tokia galimybe kviečiami pasinaudoti ir mažesnių miestelių gyventojai, kur nėra įrengtas LP EXPRESS paštomatas.

 

Šaltinis: Lietuvos paštas

Dalintis

2023/01/28

Valstybė smūgiuoja veislininkystei – atsikrato įmonių

Veislininkystės įmonių privatizavimą žemdirbių atstovai vadina istorine klaida ir pabrėžia, kad nacionalinę veislininkystę žlugdyti gali tik labai netoliaregiška valdžia. Šioms įmonėms aukciono plaktuku mojavo dar ankstesnės kadencij...
2023/01/28

Žalumynai ant palangės: nestandartiniai sprendimai

Žalumynų ant palangės galima užsiauginti ir taip, kad jie puoštų namus – tarkim, svogūnų laiškų saldaininėje su akmenukais. Salotoms galima suteikti antrą gyvenimą, o imunitetą sustiprins ir švieži morkų lapeliai.
2023/01/28

Trąšų rinka: ar po sunkių 2022-ųjų galime tikėtis geresnių 2023 metų?

Praėjusieji metai trąšų rinkai buvo sudėtingi. Įtampa dėl kylančių kainų rinkoje buvo jaučiama jau 2021-ųjų pabaigoje. O 2022 m. vasarį, prasidėjus karui Ukrainoje, situacija tapo dramatiška. Agroverslo bendrovės „Agrochema&ldq...
2023/01/28

Lietuviškos simfonijos pradininką primena viena Plungės gatvė

Juozas Žilevičius – vargonininkas, kompozitorius, pedagogas, choro dirigentas, muzikologas, kultūros veikėjas. Simfonija f-moll, kuri buvo parašyta 1919 m., o po kelerių metų atlikta Kaune – laikoma pirmąją lietuviška sim...
2023/01/28

Ūkininkavimas – perspektyvus verslas

„Nepamenu, kiek tada man buvo metų, dar nedaug, tėvų draugų ūkyje padėjau rinkti akmenis. Nusibodo man tas darbas ir nusprendžiau eiti namo, pareikšdama: „Būsiu ūkininkė, bet akmenų nerinksiu. Ūkininke tapau, bet akmenis vis tie...
2023/01/28

Tėvų ir vaikų santykiai: atviri klausimai bei pagarbus klausymasis atrakina ir labai surūdijusią spyną

Kristina su vyru augina 4 vaikus, vyriausiam dabar 16 metų, o jauniausiam – 7-eri. Baigusi finansų mokslus ir ne vienerius metus dirbusi projektų vadove, šiuo metu moteris vis giliau neria į sritį, susijusią su vaikais. Ji antrus metu...
2023/01/28

Pusryčiai – hamletiškas klausimas

Valgyti pusryčius ar nevalgyti? Tokios mintys aplanko bent pusę mūsų ryte. „Pusryčius suvalgyk pats“, – teigia patarlė, o jai pritaria ir šiuolaikinė dietologija. Kai reikia skubiai nuspręsti, ką valgyti, o laikrodis rodo,...
2023/01/27

Radviloms priklausęs dvaras laukia naujų šeimininkų

Turto bankas paskelbė istorinių Buivydiškių dvaro rūmų aukcioną. Kelis šimtmečius garsiajai Lietuvos didikų Radvilų giminei priklausiusio dvaro dalis aukcione bus parduodama kovo pradžioje.
2023/01/27

Kviečia minėti Pasaulinę pelkių dieną

Artėjant Pelkių dienai, kuri minima vasario 2 d., Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba (VSTT) nori atkreipti visuomenės dėmesį į vertingų pelkių bei šlapmžemių apsaugą.