Ashburn +0,1 °C Dangus giedras
Šeštadienis, 28 Sau 2023
Spausdintų leidinių prenumerata
Ashburn +0,1 °C Dangus giedras
Šeštadienis, 28 Sau 2023

Pakruojo rajono ūkininkas: „LYTAGROS technika ir profesionalūs mechanikai padeda efektyviau dirbti“

2022/09/15


Šalies ūkininkai nuolat atsinaujina turimą techniką į naujesnius modelius. Renkantis būtent žemės ūkiui skirtą techniką labai svarbu ne tik patikimi gamintojai, pasaulyje gerai žinomi prekių ženklai, bet ir pardavėjo siūlomos serviso, garantinio aptarnavimo paslaugos. Ištikus gedimui ūkininkams ranką ištiesia patyrę AB „LYTAGRA“ mechanikai. Tad kodėl svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kurio techninio aptarnavimo komanda pasiruošusi viskam?

lytagra, zemes ukio technika, kombainas, traktorius

Ilgalaikį bendradarbiavimą kuria mechanikai

Darbymečiu ūkininkų turima technika dirba dideliu tempu. Kiekviena minutė yra svarbi, o įvykęs gedimas ar kitos problemos gali lemti prarastą dalį derliaus bei didžiulius finansinius nuostolius. Būtent todėl ūkininkai itin atidžiai renkasi ūkio technikos pardavėją. Gerai žinoma, kad būtent įmonės turima techninio aptarnavimo tarnyba, servisai, įranga bei patyrę meistrai lems tai, kaip našiai vyks ūkio darbai, bei kaip greit ištikus bėdai bus atskubama į pagalbą. Būtent dėl šios priežasties Pakruojo rajono ŽŪB „Pelaniškiai“ vadovas Edikas Drupas renkasi bendradarbiauti su AB „Lytagra“. Štai ir šiais metais nusprendus atsinaujinti techniką buvo kreiptasi ne kur kitur, o į patikrintus partnerius. Net keturi vilkikai atgabeno pasaulyje pripažintų prekės ženklų techniką:  New Holland kombainą su pjaunamąja, JCB krautuvą su gausia komplektacija bei Krone presą. E. Drupas tvirtina, kad AB „Lytagra“ dirba patyrę ir savo darbą išmanantys mechanikai. Techninio aptarnavimo tarnyba reaguoja žaibiškai – vos per kelias valandas išaiškinami gedimai, tvarkoma technika ir iš naujo paleidžiama darbui.

„Ūkiams labai svarbu, kad būtų lengva pasiekti servisą. Mes vertiname operatyvumą, mechanikų žinias, profesionalumą. Yra atvejų, kai patyręs specialistas jau telefonu supranta, kur slypi gedimas, padeda spręsti problemas nedelsiant. Įvykus nenumatytam įvykiui, kai technika sustoja laukuose kiekviena minutė yra svarbi. „Lytagra“ prekiauja geros kokybės technika, o savo darbą išmanantys mechanikai mums padeda našiai dirbti, todėl ja pasitikime jau vienuolika metų“, – sako žemės ūkio bendrovės „Pelaniškiai“ vadovas Edikas Drupas.

zemes ukio technika, lytagra mechanikai

Pristačius techniką prasideda tikras darbas

AB „Lytagra“ komercijos direktorius Rimas Norvilas sako, kad vertina kiekvieną klientą, kuris ne tik įsigyja siūlomą produkciją, bet ir patiki savo technikos būklę bei nuo to priklausantį derlių visai bendrovės komandai. Komercijos direktorius sako, kad pardavimo procesas nesibaigia pristačius prekes, priešingai – tuo metu prasideda tikras ir daug profesionalumo reikalaujantis darbas.

„Mes ne tik parduodame, bet ir įsipareigojame teikti techninę priežiūrą tiek garantiniu laikotarpiu, tiek jam pasibaigus. Su ŽŪB „Pelaniškiai“ dirbame jau ilgą laiką. Visus užsakymus pristatome laiku, mums svarbu, kad mūsų klientai žinotų, jog yra patikimose rankose. Į iškilusius gedimus reaguojame žaibiškai. Štai ir šią vasarą karšti orai nelepino, todėl trumpo atšilimo laikotarpiu mūsų servisai dirbo be sustojimo septynias dienas per savaitę, kad tik visi gautų skubų technikos gedimų šalinimą. Tai leidžia ir patiems ūkininkams dirbti be nuostolių“, – sako R. Norvilas.

„Lytagra“ turi išvystytą techninio aptarnavimo tarnybos tinklą visoje Lietuvoje. Technikos servisai veikia Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Plungėje, Alytuje, Raseiniuose, Vilniuje. Todėl ūkininkai iš įvairiausių Lietuvos rajonų gali rinktis arčiausiai esantį technikos servisą ir gauti profesionalų teikiamas paslaugas. Patyrę meistrai taip pat konsultuoja telefonu, atvyksta į ūkius. Ūkininkavimo sezono ir ne sezono metu atliekami profilaktiniai ūkio technikos patikrinimai, paruošimai naujam darbingam sezonui. Techninio aptarnavimo padalinių komandos sudarytos iš geriausių specialistų, kurie nuolat kelia savo kompetencijas.

„Technologijos nuolat žygiuoja į priekį, todėl mūsų meistrai, mechanikai ir kiti specialistai nuolat tobulinasi. Ūkiams skirta technika yra šiuolaikiška, kompiuterizuota, nuolat diegiamos išmanios naujovės, todėl mums didžiausias prioritetas – komandos kompetencijų kėlimas. Pandemijos įkarštyje vyko nuotoliniai mokymai, dabar specialistai dalyvauja gyvuose užsiėmimuose. Nuolat investuojame į įvairius mokymus“, – atskleidžia R. Norvilas.

Komercijos direktorius sako, kad visada džiugu pristatyti naują techniką savo klientams, bei padėti ją prižiūrėti, o prireikus ir  sutvarkyti. Juk raktelių nuo naujos technikos įteikimas yra šventė ir naujo bendradarbiavimo etapo pradžia. Būtent tokią akimirką iš itin didelio užsakymo pristatymo užfiksavo „Agro reidas“ komanda. Vaizdo įrašą galima pamatyti čia:

2022.09.15

Susijusios temos - skaitykite: Lytagra, Rimas Norvilasžemės ūkio technika, Lytagra mechanikaiNew Holland

B 150/7
Dalintis

2023/01/28

Valstybė smūgiuoja veislininkystei – atsikrato įmonių

Veislininkystės įmonių privatizavimą žemdirbių atstovai vadina istorine klaida ir pabrėžia, kad nacionalinę veislininkystę žlugdyti gali tik labai netoliaregiška valdžia. Šioms įmonėms aukciono plaktuku mojavo dar ankstesnės kadencij...
2023/01/28

Žalumynai ant palangės: nestandartiniai sprendimai

Žalumynų ant palangės galima užsiauginti ir taip, kad jie puoštų namus – tarkim, svogūnų laiškų saldaininėje su akmenukais. Salotoms galima suteikti antrą gyvenimą, o imunitetą sustiprins ir švieži morkų lapeliai.
2023/01/28

Trąšų rinka: ar po sunkių 2022-ųjų galime tikėtis geresnių 2023 metų?

Praėjusieji metai trąšų rinkai buvo sudėtingi. Įtampa dėl kylančių kainų rinkoje buvo jaučiama jau 2021-ųjų pabaigoje. O 2022 m. vasarį, prasidėjus karui Ukrainoje, situacija tapo dramatiška. Agroverslo bendrovės „Agrochema&ldq...
2023/01/28

Lietuviškos simfonijos pradininką primena viena Plungės gatvė

Juozas Žilevičius – vargonininkas, kompozitorius, pedagogas, choro dirigentas, muzikologas, kultūros veikėjas. Simfonija f-moll, kuri buvo parašyta 1919 m., o po kelerių metų atlikta Kaune – laikoma pirmąją lietuviška sim...
2023/01/28

Ūkininkavimas – perspektyvus verslas

„Nepamenu, kiek tada man buvo metų, dar nedaug, tėvų draugų ūkyje padėjau rinkti akmenis. Nusibodo man tas darbas ir nusprendžiau eiti namo, pareikšdama: „Būsiu ūkininkė, bet akmenų nerinksiu. Ūkininke tapau, bet akmenis vis tie...
2023/01/28

Tėvų ir vaikų santykiai: atviri klausimai bei pagarbus klausymasis atrakina ir labai surūdijusią spyną

Kristina su vyru augina 4 vaikus, vyriausiam dabar 16 metų, o jauniausiam – 7-eri. Baigusi finansų mokslus ir ne vienerius metus dirbusi projektų vadove, šiuo metu moteris vis giliau neria į sritį, susijusią su vaikais. Ji antrus metu...
2023/01/28

Pusryčiai – hamletiškas klausimas

Valgyti pusryčius ar nevalgyti? Tokios mintys aplanko bent pusę mūsų ryte. „Pusryčius suvalgyk pats“, – teigia patarlė, o jai pritaria ir šiuolaikinė dietologija. Kai reikia skubiai nuspręsti, ką valgyti, o laikrodis rodo,...
2023/01/27

Radviloms priklausęs dvaras laukia naujų šeimininkų

Turto bankas paskelbė istorinių Buivydiškių dvaro rūmų aukcioną. Kelis šimtmečius garsiajai Lietuvos didikų Radvilų giminei priklausiusio dvaro dalis aukcione bus parduodama kovo pradžioje.
2023/01/27

Kviečia minėti Pasaulinę pelkių dieną

Artėjant Pelkių dienai, kuri minima vasario 2 d., Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba (VSTT) nori atkreipti visuomenės dėmesį į vertingų pelkių bei šlapmžemių apsaugą.