Ashburn +8,4 °C Dangus giedras
Antradienis, 27 Vas 2024
Ashburn +8,4 °C Dangus giedras
Antradienis, 27 Vas 2024

Pakruojo rajono ūkininkas: „LYTAGROS technika ir profesionalūs mechanikai padeda efektyviau dirbti“

2022/09/15


Šalies ūkininkai nuolat atsinaujina turimą techniką į naujesnius modelius. Renkantis būtent žemės ūkiui skirtą techniką labai svarbu ne tik patikimi gamintojai, pasaulyje gerai žinomi prekių ženklai, bet ir pardavėjo siūlomos serviso, garantinio aptarnavimo paslaugos. Ištikus gedimui ūkininkams ranką ištiesia patyrę AB „LYTAGRA“ mechanikai. Tad kodėl svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kurio techninio aptarnavimo komanda pasiruošusi viskam?

lytagra, zemes ukio technika, kombainas, traktorius

Ilgalaikį bendradarbiavimą kuria mechanikai

Darbymečiu ūkininkų turima technika dirba dideliu tempu. Kiekviena minutė yra svarbi, o įvykęs gedimas ar kitos problemos gali lemti prarastą dalį derliaus bei didžiulius finansinius nuostolius. Būtent todėl ūkininkai itin atidžiai renkasi ūkio technikos pardavėją. Gerai žinoma, kad būtent įmonės turima techninio aptarnavimo tarnyba, servisai, įranga bei patyrę meistrai lems tai, kaip našiai vyks ūkio darbai, bei kaip greit ištikus bėdai bus atskubama į pagalbą. Būtent dėl šios priežasties Pakruojo rajono ŽŪB „Pelaniškiai“ vadovas Edikas Drupas renkasi bendradarbiauti su AB „Lytagra“. Štai ir šiais metais nusprendus atsinaujinti techniką buvo kreiptasi ne kur kitur, o į patikrintus partnerius. Net keturi vilkikai atgabeno pasaulyje pripažintų prekės ženklų techniką:  New Holland kombainą su pjaunamąja, JCB krautuvą su gausia komplektacija bei Krone presą. E. Drupas tvirtina, kad AB „Lytagra“ dirba patyrę ir savo darbą išmanantys mechanikai. Techninio aptarnavimo tarnyba reaguoja žaibiškai – vos per kelias valandas išaiškinami gedimai, tvarkoma technika ir iš naujo paleidžiama darbui.

„Ūkiams labai svarbu, kad būtų lengva pasiekti servisą. Mes vertiname operatyvumą, mechanikų žinias, profesionalumą. Yra atvejų, kai patyręs specialistas jau telefonu supranta, kur slypi gedimas, padeda spręsti problemas nedelsiant. Įvykus nenumatytam įvykiui, kai technika sustoja laukuose kiekviena minutė yra svarbi. „Lytagra“ prekiauja geros kokybės technika, o savo darbą išmanantys mechanikai mums padeda našiai dirbti, todėl ja pasitikime jau vienuolika metų“, – sako žemės ūkio bendrovės „Pelaniškiai“ vadovas Edikas Drupas.

zemes ukio technika, lytagra mechanikai

Pristačius techniką prasideda tikras darbas

AB „Lytagra“ komercijos direktorius Rimas Norvilas sako, kad vertina kiekvieną klientą, kuris ne tik įsigyja siūlomą produkciją, bet ir patiki savo technikos būklę bei nuo to priklausantį derlių visai bendrovės komandai. Komercijos direktorius sako, kad pardavimo procesas nesibaigia pristačius prekes, priešingai – tuo metu prasideda tikras ir daug profesionalumo reikalaujantis darbas.

„Mes ne tik parduodame, bet ir įsipareigojame teikti techninę priežiūrą tiek garantiniu laikotarpiu, tiek jam pasibaigus. Su ŽŪB „Pelaniškiai“ dirbame jau ilgą laiką. Visus užsakymus pristatome laiku, mums svarbu, kad mūsų klientai žinotų, jog yra patikimose rankose. Į iškilusius gedimus reaguojame žaibiškai. Štai ir šią vasarą karšti orai nelepino, todėl trumpo atšilimo laikotarpiu mūsų servisai dirbo be sustojimo septynias dienas per savaitę, kad tik visi gautų skubų technikos gedimų šalinimą. Tai leidžia ir patiems ūkininkams dirbti be nuostolių“, – sako R. Norvilas.

„Lytagra“ turi išvystytą techninio aptarnavimo tarnybos tinklą visoje Lietuvoje. Technikos servisai veikia Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Plungėje, Alytuje, Raseiniuose, Vilniuje. Todėl ūkininkai iš įvairiausių Lietuvos rajonų gali rinktis arčiausiai esantį technikos servisą ir gauti profesionalų teikiamas paslaugas. Patyrę meistrai taip pat konsultuoja telefonu, atvyksta į ūkius. Ūkininkavimo sezono ir ne sezono metu atliekami profilaktiniai ūkio technikos patikrinimai, paruošimai naujam darbingam sezonui. Techninio aptarnavimo padalinių komandos sudarytos iš geriausių specialistų, kurie nuolat kelia savo kompetencijas.

„Technologijos nuolat žygiuoja į priekį, todėl mūsų meistrai, mechanikai ir kiti specialistai nuolat tobulinasi. Ūkiams skirta technika yra šiuolaikiška, kompiuterizuota, nuolat diegiamos išmanios naujovės, todėl mums didžiausias prioritetas – komandos kompetencijų kėlimas. Pandemijos įkarštyje vyko nuotoliniai mokymai, dabar specialistai dalyvauja gyvuose užsiėmimuose. Nuolat investuojame į įvairius mokymus“, – atskleidžia R. Norvilas.

Komercijos direktorius sako, kad visada džiugu pristatyti naują techniką savo klientams, bei padėti ją prižiūrėti, o prireikus ir  sutvarkyti. Juk raktelių nuo naujos technikos įteikimas yra šventė ir naujo bendradarbiavimo etapo pradžia. Būtent tokią akimirką iš itin didelio užsakymo pristatymo užfiksavo „Agro reidas“ komanda. Vaizdo įrašą galima pamatyti čia:

2022.09.15

Susijusios temos - skaitykite: Lytagra, Rimas Norvilasžemės ūkio technika, Lytagra mechanikaiNew Holland

B 150/7
Dalintis
2024/02/27

Traktorių manifestacijos prablaivė politikus: EK žemės ūkyje siūlo permainas

Vakar, pirmadienį, vykusiam Europos Sąjungos (ES) Žemės ūkio ir žuvininkystės tarybos svarstymui Europos Komisija (EK) pateikė visą pluoštą siūlymų, kaip nuraminti piktus žemės ūkio sektoriaus protestus – pasiūlė sušvelninti ka...
2024/02/27

Išsaugota vertinga pelkė

Sunaikinimo vos išvengusi Juodymų pelkė nuo 2023 m. tapo 371,9 ha ploto valstybės saugomu telmologiniu draustiniu, o daliai pelkės suteiktas „Natura 2000“ saugomų teritorijų tinklo buveinių apsaugai svarbios teritorijos (BAST) s...
2024/02/26

Žemės ūkio ministrai sutarė dėl atsako į krizinę padėtį žemės ūkyje

Atsižvelgdami į tebesitęsiančius ūkininkų protestus ir remdamiesi pirmininkaujančios Belgijos informacija bei Europos Komisijos parengtu neoficialiu dokumentu dėl reikalavimų supaprastinimo, Europos žemės ūkio ministrai vasario 26 d. Taryboje...
2024/02/26

Ūkio vystymo strategijų daug. Kur link sukti?

(VDU ŽŪA langas) Žemės ūkis yra sudėtingesnis nei daugelis kitų verslų, su kuriais paprastai lyginamas. Tai sąlygoja betarpiškas žemės ūkio sąryšis su gamta. Moksliniuose darbuose ir politiniuose dokumentuose bei sprendimuose pažymim...
2024/02/26

Protestuojantys Lenkijos ūkininkai tikrins, kas vežama per Lietuvos-Lenkijos sieną (papildyta ŽŪM komentaru; KRK reakcija)

Protestuojantiems Lenkijos ūkininkams ketinant nuo kovo 1 dienos savaitę blokuoti kelią Lietuvos-Lenkijos pasienyje, protesto organizatorius Karolis Pieczynskis (Karolis Piečynskis) sako, kad Lenkijos protestuotojai tikrins, kas vilkikais vežama p...
2024/02/26

V. Janulevičius: Vienintelis kelias nugalėti rusiją

Vakar Ukrainos prezidentas V. Zelenskis paskelbė, kiek ukrainiečių gyvybių nusinešė jau dvejus metus trunkantis plataus masto karas su rusija. 31 tūkstantis žmonių aukų.
2024/02/26

Pagal „off grid“ filosofiją gyvenantis dailininkas: „Vilnius dabar – mūsų kaimas“

Kai žinomas dailininkas Vygantas Vėjas nutarė mesti sostinę, dažnas stebėjosi. Kodėl buvusiam Vilniaus Užupio respublikos rezidentui, praeityje gyvenusiam Tokijuje, apkeliavusiam pusę pasaulio, reikėjo atsidurti vos ne džiunglėse prie Baltarusijos...
2024/02/26

Koks ryšys tarp saulės elektrinės ir gardžios mėsos?

Trečius metus iš eilės saulės elektrinę Lietuvoje galima tiesiog laimėti. Tereikia įsigyti mėsos gaminių ir dalyvauti akcijoje „Krekenavos perki – saulės jėgainę vėl laimi“.
2024/02/26

Kukurūzų auginimo grūdams galimybės auga

Kukurūzų auginimas grūdams suteikia ūkiams galimybę papildyti sėjomainas ir gauti papildomų pajamų. Pasvalio rajone į specializuotą UAB „Dotnuva Baltic" seminarą atvyko daug ūkininkų, kurie domisi kukurūzų auginimu grūdams. Pristat...