Balandį vyko ataskaitinis bendruomenės susirinkimas, išrinkta nauja valdyba. Pasikeitė beveik pusė valdybos narių. Aš irgi buvau naujai į ją išrinktas.
Gegužės 11 d. įvyko valdybos susirinkimas. Pagal įstatus, valdybą renka visuotinis susirinkimas, o bendruomenės pirmininką – valdyba. Juo aš ir išrinktas.
Esu tikras subatėnas, čia gimęs, augęs, palakstęs po užsienius grįžau į Subačių.
Plačiau skaitykite gegužės 22 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF
Jurga BANIONIENĖ / „Kupiškėnų mintys“