Ashburn -3,8 °C Dangus giedras
Trečiadienis, 29 Lap 2023
Ashburn -3,8 °C Dangus giedras
Trečiadienis, 29 Lap 2023


BNS

 

Turtingiausi Lietuvos europarlamentarai – V. Uspaskichas, V. Blinkevičiūtė, B. Ropė

2023/07/18


Turtingiausi tarp Europos Parlamento narių pernai – buvęs Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas, Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė ir Lietuvos ir valstiečių sąjungos atstovas Bronis Ropė, rodo Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) antradienį paskelbti naujausi turto deklaracijų duomenys.

Turtingiausių europarlamentarų trejetukas nesikeitė ir pernai, ir užpernai.

Viktoras Uspaskichas. Jo turto vertė siekia 7 mln. eurų. 3,2 mln. eurų sudaro nebaigti statiniai užsienyje. Jo turtas per metus išaugo 556,5 tūkst. eurų.

Vilija Blinkevičiūtė. Ji deklaravo 952,5 tūkst. eurų turto, 281 tūkst. eurų iš jų sudaro gyvenamųjų namų Lietuvoje vertė. Europarlamentarės turtas per metus išaugo 178 tūkst. eurų.

Bronis Ropė. Jis deklaravo 942 tūkst. eurų turto, 428,7 tūkst. eurų iš jų sudaro kredito įstaigose ir ne jose turimų piniginių lėšų, esančių Lietuvoje, suma. Europarlamentaro turtas per metus išaugo 185,7 tūkst. eurų.

Liudas Mažylis. Politiko turto vertė – 828 tūkst. eurų, 352 tūkst. eurų iš jų sudaro gyvenamųjų namų Lietuvoje vertė. Jo turtas per metus išaugo 110 tūkst. eurų.

Petras Auštrevičius. Europarlamentaro turtas siekia 601 tūkst. eurų, 220 tūkst. eurų iš jų sudaro kredito įstaigose ir ne jose turimų piniginių lėšų, esančių Lietuvoje, suma. Jo turtas per metus sumažėjo 17,5 tūkst. eurų.

Waldemaras Tomaszewskis. Politiko turto vertė – 325,6 tūkst. eurų, 184,5 tūkst. eurų iš jų yra kredito įstaigose ir ne jose turimų piniginių lėšų, esančių užsienio valstybėje, suma. Jo turtas per metus sumažėjo 72,7 tūkst. eurų.

Stasys Jakeliūnas. Politiko turto vertė – 275 tūkst. eurų, 111,5 tūkst. eurų iš jų įvertinti butai Lietuvoje. Jo turtas per metus išaugo 4 tūkst. eurų.

Juozas Olekas. Europarlamentaras deklaravo 260 tūkst. eurų turto, 107,7 tūkst. eurų iš jų sudaro gyvenamųjų namų Lietuvoje vertė. Jo turtas per metus išaugo 4 tūkst. eurų.

Aušra Maldeikienė. Politikė deklaravo 184 tūkst. eurų turto, 120 tūkst. eurų iš jų – butų Lietuvoje vertė. Jos turtas per metus išaugo 14 tūkst. eurų.

Rasa Juknevičienė. Ji deklaravo 172,8 tūkst. eurų turto, 101,7 tūkst. eurų iš jų sudaro gyvenamųjų namų Lietuvoje vertė. Europarlamentarės turtas per metus išaugo 52,6 tūkst. eurų.

Andrius Kubilius. Europarlamentaro turtas siekia 168 tūkst. eurų, 91 tūkst. eurų iš jų – gyvenamųjų namų Lietuvoje vertė. Jo turtas per metus sumažėjo beveik 6 tūkst. eurų.

 

Autorė Greta Zulonaitė/BNS

Asociatyvi 123rf nuotr.

Dalintis

Advertisement

Advertisement

2023/11/29

„AUGA group“: pašarų technologija metano emisijas leidžia sumažinti kone trečdaliu

„AUGA group“ netiesiogiai priklausanti bendrovė „AUGA Tech“, vysto specializuotą pašarų technologiją, kuria siekiama sumažinti metano emisijas iš karvių virškinimo procesų. „AUGA Tech“ pasta...
2023/11/29

Kvapiosios aniužės tyrimai atskleidė naudingųjų savybių lobyną

Patentuota veiklioji medžiaga iš paprasto lietuviško vienmečio augalo eterinio aliejaus Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Farmacijos fakulteto Vaistų technologijos ir socialinės farmacijos katedros mokslininkus paskatino ...
2023/11/29

Ar tikrai kalti tik bebrai?

Biržai („Biržiečių žodis“). „Šilų“ medžiotojų būrelio vadovas Rolandas Kubilius nustebo gavęs Parovėjos seniūnijos seniūnės Daivos Juozaitienės raštą. Tame rašte prašoma imtis priemonių, pa&scaro...
2023/11/29

Kaip įsirengti nuosavą kompiuterinių žaidimų erdvę

Jei esate užkietėję kompiuterinių žaidimų mylėtojai, ko gero suprantate, kad atskira erdvė, kurioje nevaržomai galėtumėte žaisti įvairius žaidimus yra labai svarbi. Žaidimų kambarys gali būti puiki vieta geram laiko praleidimui su draugais, &scaro...
2023/11/29

Lietuva programai „Grūdai iš Ukrainos“ skiria 2 mln. eurų

Šiandien Vyriausybės posėdyje pritarta 2 mln. eurų įnašo skyrimui Ukrainos kartu su tarptautiniais partneriais vykdomai humanitarinei maisto programai „Grūdai iš Ukrainos“, skirtai prisidėti prie apsirūpinimo maist...
2023/11/29

VPT ir VMVT atliko ugdymo įstaigų maitinimo paslaugų sutarčių ir kokybės vertinimus

Viešojoje erdvėje kilus abejonių dėl ugdymo įstaigų įsigyjamų maitinimo paslaugų viešųjų pirkimų sąžiningumo ir skaidrumo, Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai (VMVT) atli...
2023/11/29

Daržininkė į pagalbą pasitelkė kenkėjus atbaidančius augalus

Žibutė Čiuladienė iš Elektrėnų ir jos šeima, kurdama daržą, siekė ne tik patogios ir naudingos, bet ir natūralios aplinkos, kurioje cheminių priemonių neaptiksi nė pėdsako. Pakeltose lysvėse kuo geriausiai užderėjo netgi bulvės, bra&...
2023/11/29

NMA: ūkininkams išmokėta 309 mln. eurų avansinių išmokų

Nuo spalio vidurio iki šiol ūkininkams išmokėta 309 mln. eurų avansinių išmokų už deklaruotus plotus, skaičiuoja Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA).
2023/11/29

Paskelbti nauji tarifai gamintojams ir importuotojams už į rinką išleidžiamas gėrimų pakuotes

Nuo kitų metų pradžios keičiasi tarifai, taikomi į rinką išleidžiamoms gėrimų pakuotėms, kurios dalyvauja užstato sistemoje. VšĮ „Užstato sistemos administratorius“ valdyba naujus tarifus nustatė atsižvelgdama į artimiaus...