„Polish Business Awards“ – geriausioms bendrovėms

Jau trečiąjį kartą bus įteiktos statulėlės  bendrovėms, kurios sėkmingai vysto Lietuvos ir Lenkijos ekonominį bendradarbiavimą. Laureatus išrinko tarptautinė komisija, kurioje buvo verslo atstovai iš Lietuvos ir Lenkijos.

„Ir Lietuva, ir Lenkija turi gražias ūkininkavimo tradicijas ir dirbti žemę nei lietuviams, nei lenkams nėra svetima, turėtume šį darbą tęsti ir kartu kelti žemės ūkį. Dar esama daug neišnaudotų galimybių, kurios leistų abiejų valstybių verslininkams pasiekti dar geresnių rezultatų.  Nepamirškime, kad geriausia, kai verslas yra naudingas abiem pusėms, geri ekonominiai santykiai visada teigiamai paveikia ir kitas sritis“, – sako žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė. Žemės ūkio ministrė įteiks apdovanojimą įmonei, laimėjusiai kategorijoje „Smulkaus verslininko sėkmė rinkoje“.

Lenkijos pramonė yra puikiai išvystyta, o Lietuva gali didžiuotis pasiekimais paslaugų sferoje, sujungus žinias ir patirtį abi šalys turi daugiau galimybių įsitvirtinti tarptautinėje rinkoje. Tai yra aktualu ir žemės ūkio sektoriui. Lenkijos rinka yra didelė, tad jos poreikiai irgi yra didesni, ir mūsų gamintojai, užmezgę glaudesnius prekybinius santykius turi galimybę parduoti kokybiškus produktus kaimyninėje rinkoje. „Lenkijos pieno perdirbėjams ypač naudingas būtų bendradarbiavimas su mūsų pieno gamintojais. Mes galime didžiuotis aukšta pieno kokybe, o pagaminamos žaliavos užteks ne tik vidaus, bet ir užsienio rinkoms“, – priduria žemės ūkio ministrė.

Šiemet apdovanojimus ketinama įteikti toms įmonėms, kurios vysto Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimą ir didina produktų žinomumą abiejose šalyse.

Žemės ūkio ministerijos informacija