SEB – žaliausių pasaulio bankų dešimtuke

SEB pateko į žaliausių pasaulio bankų (angl. World‘s Greenest Banks) dešimtuką, kuriame užima 9 vietą – skelbia žurnalas „Bloomberg Markets“ savo sudarytame žaliausių pasaulio bankų reitinge. Reitingas sudarytas atsižvelgiant į bankų finansuotas investicijas, skirtas atsinaujinantiems energijos šaltiniams ir tvariam verslui, bei bankų pastangas sumažinti savo veiklos poveikį aplinkai.

„Tvari veikla jau daug metų yra vienas svarbiausių prioritetų visoje SEB grupėje, taip pat ir Lietuvoje. Nuėjome ilgą kelią, siekdami išsigryninti SEB vaidmenį visuomenėje ir kokiu norime būti matomi savo klientų bei partnerių akimis. Šis reitingas parodo, kad mūsų pastangos neliko nepastebėtos, o tuo pačiu įpareigoja išlaikyti sau aukštai iškeltą kartelę. Labai džiugina tai, kad tvarios veiklos principais nuoširdžiai tiki SEB darbuotojai – tai pagrindinė priežastis, kodėl tvarios veiklos srityje pavyko tiek daug pasiekti“,– sako SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras.

„Bloomberg Markets“ informaciją rinko iš metinių bankų tvaraus verslo ataskaitų, interneto svetainių bei kitų viešai prieinamų dokumentų, apimančių bankų 2013 metų fiskalinius metus.