Ūkininkų pokerio turnyre – Benediktas Vanagas, lenktyninio traktoriaus pristatymas ir kitos pramogos 

Po karšto finišo pergalės džiaugsmas.

Lietuvoje vyko jau trečiasis pokerio turnyras „Farm Poker 2017“, į kurį savo klientus – ūkininkus ir žemės ūkio bendroves – sukvietė dvi bendradarbiaujančios įmonės – „Scandagra“ ir „East West Agro“ (EWA). Šiemet turnyras įgavo ir tarptautinį statusą, nes sulaukta svečių iš Latvijos. Renginio metu netrūko įdomių pasirodymų ir siurprizų, o azartiško žaidimo metu buvo galima laimėti ir atostogas šiltuose kraštuose, ir specialų prizą – lenktynininko Benedikto Vanago laikrodį.

Dėmesys klientams svarbus 
Pernai bendradarbiauti pradėjusios įmonės – žemės ūkio produkcijos prekybininkė „Scandagra“ ir žemės ūkio technikos pardavimo firma EWA – šiemet bendrą renginį savo klientams surengė pirmą kartą. Pasak verslininkų, tai ir padėka ūkininkams bei žemės ūkio bendrovėms už ilgametę partnerystę, ir geras būdas pristatyti savo veiklos planus, taip pat išgirsti, kokie yra klientų poreikiai ir lūkesčiai.
„Turnyrą rengiame jau ne pirmus metus ir ketiname tai tęsti, nes renginio kasmet  laukiame ir patys, laukia ir klientai bei partneriai. Šiemet prie organizatorių prisijungė ir mūsų strateginis partneris Lietuvoje – EWA, o svečių susirinko rekordiškai daug. Tai liudija, kad panašaus pobūdžio renginiai yra aktualūs ir naudingi“, – džiaugėsi „Scandagros“ generalinis direktorius Marius Vasiliauskas.
Pasak EWA vadovo Gedimino Kvietkausko, versle svarbus ir neformalus bendravimas, todėl džiugu, kad tokios tradicijos formuojasi Lietuvos žemės ūkio sektoriuje. „Su daugeliu savo klientų per ilgus metus jau esame užmezgę ne tik dalykiškus, bet ir bičiuliškus santykius. Tai yra mūsų stiprybė. Mes vertiname ryšius su savo klientais ir siekiame į juos nuolat investuoti“, – pasakojo G. Kvietkauskas.

Gera taktika pelnė vertingus prizus 
Renginio metu susirinkę svečiai galėjo mėgautis ne viena pramoga – sau susikurti vienetinę peteliškę ar kitą aksesuarą, gauti profesionalaus dailininko pieštą šaržą, stebėti išskirtinį oro akrobačių pasirodymą ir spalvingus fejerverkus. Tačiau, be abejonės, pagrindinė renginio ašis buvo pokerio turnyras.
Pasak organizatorių, šis žaidimas nuo pat pirmo renginio pasirinktas ne atsitiktinai: pokeris, kaip ir verslas, reikalauja  strateginio mąstymo, įžvalgumo, tikslaus rizikos įvertinimo, ryžtingo sprendimų pasirinkimo. Šiemet turnyre iš viso rungėsi 208 žaidėjai, dar daugiau nei 100 svečių jo eigą stebėjo iš šalies. Buvo varžomasi dėl organizatorių ir rėmėjų įsteigtų vertingų prizų – kelionių į saulėtąją Mauricijaus salą ir visų pamėgtą Turkiją, taip pat ūkio darbuose praverčiančių  priemonių: augalų apsaugos priemonių („Siltra Xpro“), mikroelementų trąšų („Nanoplant Ultra“ ir „Nanoplant Profi“) bei ūkyje nepakeičiamų darbinių kombinezonų.
Finale susirungė 7 žaidėjai: šeši svečiai iš Lietuvos ir vienas iš Latvijos. Aštuntuoju finalininku tapo visai neseniai iš Dakaro trasos sugrįžęs lenktynininkas B. Vanagas, kuris į žaidimą įnešė dar daugiau intrigos. Po atkaklios kovos paaiškėjo, kad šiemet „Farm Poker“ turnyrą laimėjo ūkininkas Mindaugas Bertašius iš Kretingos rajono, antrą vietą pelnė Rytis Kernagis iš Klaipėdos rajono, o trečią – Jūratė Žilinskienė, ūkininkaujanti Kauno rajone.

EWA pristatė pirmąjį Lietuvoje lenktyninį traktorių.

Pirmieji išvydo lenktyninį traktorių 
Renginio metu svečiai turėjo unikalią progą iš arti apžiūrėti ir du išskirtinius eksponatus. Pirmąjį pristatė B. Vanagas – automobilį „Subaru WRX“, kuriuo jau keleri metai dalyvauja įviriuose Lietuvos raliuose. Lenktynininkas džiaugėsi dideliu dalyvių susidomėjimu ir noriai pasakojo apie lenktyninius automobilius, jų greitį ir manevringumą,  mielai fotografavosi su svečiais.
Antrąjį eksponatą atvairavo bendrovė EWA. Ji renginio dalyviams pirmiesiems pristatė riboto leidimo, specialiai Lietuvai pagamintą „Massey Ferguson“ traktorių. Pačių EWA darbuotojų lenktyniniu traktoriumi pakrikštytas „Massey Ferguson 6700 S“ išsiskiria ir savo dizainu, ir puikiais parametrais. Jis yra juodos spalvos, puoštas Vyčio ženklu, be to, galingas ir lengvai valdomas. Pasak bendrovės, jau netrukus tokie traktoriai dirbs šalies laukuose, o tokių išskirtinių modelių bus pagaminta labai ribotas kiekis.

Namo – su įspūdžiais
Pokerio turnyre „Farm Poker“ susirinko įvairia žemės ūkio veikla užsiimantys ūkininkai ir bendrovės iš visos Lietuvos. Buvo svečių ir iš kaimyninės Latvijos. Dalis dalyvių renginyje dalyvavo pirmą kartą, dalis – antrus ar net trečius metus iš eilės. Tačiau visi turėjo ką parsivežti su savimi namo – kas laimėtą prizą, kas naujų kontaktų, naujų patirčių ir, svarbiausia, gerą nuotaiką.
Pokerio turnyro „Farm Poker“ organizatoriai dėkoja šių metų renginio dalyviams už gerą atmosferą bei tikisi susitikti kitąmet.  „Mūsų tikslas – su  svečiais pasidalyti ne tik geros nuotaikos užtaisu, bet ir suteikti kitos naudos.  Visus susirinkusiuosius čia vienija ta pati veikla, tie patys iššūkiai, todėl tai yra puiki galimybė pasidalyti ir išgirsti kitų patirtis, apsikeisti kontaktais, kurie gali praversti ateityje. Matome to naudą, o geri dalyvių atsiliepimai mus skatina ir toliau rengti tokius renginius“, – planais dalijosi unikalaus renginio rengėjai.