Du dešimtmečius stiprūs ir vieningi

UAB „Linas Agro“ Grūdų centrai, priklausanti AB „Linas Agro“, praėjusį penktadienį Tautvydo dvare, Kėdainių r., vykusiame iškilmingame renginyje minėjo savo 20 metų veiklos sukaktį. Prieš du dešimtmečius Joniškyje buvo pastatytas pirmasis bendrovės grūdų elevatorius. Taip pat tai buvo pirmasis modernus komercinis elevatorius Lietuvoje, į šalies elevatorių ūkį atnešęs naują kokybės standartą.

„Prieš 20 metų Joniškyje pastatę pirmąjį grūdų elevatorių ir taip pradėję grūdinių kultūrų paruošimo ir saugojimo verslą, negalėjome įsivaizduoti, kad tai kada nors išaugs į tokią didelę ir tvarią bendrovę, o šiemet dar ir su didžiausia elevatorių infrastruktūra Baltijos

„Linas Agro“ Grūdų centrai direktorius Alvydas Ramanauskas.

šalyse. Sujungus „Kauno Grūdų“ ir „Linas Agro“ Grūdų centrai pajėgas, nuo liepos 1 d. mūsų tinklą sudarys net 28 gamybiniai objektai Lietuvoje ir Latvijoje, kuriuose dirbs per 240 darbuotojų“, – pasakoja UAB „Linas Agro“ Grūdų centrai direktorius Alvydas Ramanauskas.

Kaip teigia A. Ramanauskas, tikimasi, kad ūkininkai pokyčius dėl bendrovių elevatorių infrastruktūros sujungimo pajus tik iš teigiamos pusės.

„Perėmus „Kauno Grūdų“ Augalininkystės padalinio veiklą, darbuotojai, kurie elevatoriuose dirbo iki sujungimo, lieka čia darbuotis ir toliau, tad mūsų klientai ir toliau bendraus su žmonėmis, prie kurių jau yra pripratę. Kas ūkininkams gali būti netikėta, tai pasikeitę gamybinių objektų pavadinimai.

Net devynios „Kauno Grūdų“ supirkimo vietos – Kauno (Veiverių g. 51), Šeštokų (Sodų g. 17), Jonavos (Darbininkų g. 17), Kėdainių (Biochemikų g. 6a), Telšių (Mažeikių g. 21), Klaipėdos (Nemuno g. 2B), Radviliškio (Dariaus ir Girėno g. 117), Jurbarko (Barkūnų g. 29) ir Pilviškių (Geležinkelio g. 22) – prisijungia prie „Linas Agro“ Grūdų centrų. Tad artimiausiu metu pakeisime klientus pasitinkančias iškabas ir logotipus. Ateityje pokyčiai bus susiję su bendro kokybės standarto visuose elevatoriuose užtikrinimu ir klientų patirties grūdų priėmimo punktuose gerinimu“, – sako „Linas Agro“ Grūdų centrai direktorius A. Ramanauskas.

„Linas Agro“ generalinis direktorius Tomas Pučkis.

Kaip pažymi „Linas Agro“ generalinis direktorius Tomas Pučkis, iš „Kauno Grūdų“ į AB „Linas Agro“ perkeliamos ne tik su grūdų supirkimu susijusios veiklos, bet ir prekių bei paslaugų žemdirbiams paslaugos.

„Šiuo metu Lietuvoje turime didžiausią skaičių regioninių agronomų, aptarnaujančių mūsų ūkininkus. Tai yra dvigubai daugiau, nei turėjome iki susijungimo, o tai reiškia, kad nuo šiol mūsų klientai gaus kur kas daugiau dėmesio, galėsime geriau įsigilinti į jų poreikius ir pasiūlyti labiausiai jų ūkiui tinkančius produktus, kurių asortimentas dabar platus kaip niekad, o ir patys produktai leidžia sukurti didžiausią pridėtinę vertę mūsų ūkininkams ir žemės ūkio bendrovėms: nuo trąšų, mikroelementų, augalų apsaugos priemonių iki sertifikuotų sėklų“, – pasakoja generalinis direktorius T. Pučkis.

„Esu laimingas ir dėkingas, kad šiandien „Linas Agro“ Grūdų centrai jubiliejų galime paminėti būdami stiprūs ir vieningi. Ačiū darbuotojams, kurių dėka ši bendrovė taip išaugo, ir mūsų klientams, kurie yra didžiausia mūsų paskata judėti į priekį“, – dėkoja A. Ramanauskas.

fungicidai; trąšos; javai; karbamidas; rapsai;

Regioninis agronomas Povilas Kaziūnas ir pesticidų produktų ekspertas Petras Kiseliovas.

 

„Linas Agro“ fotoinformacija

2022.06.21

Susijusios temos – skaitykite: Linas Agro, Grūdų centrai, Alvydas Ramanauskas, Tomas Pučkis, fungicidaitrąšos; javai; karbamidas;

177/7