Ashburn +28,2 °C Debesuota
Penktadienis, 19 Lie 2024
Ashburn +28,2 °C Debesuota
Penktadienis, 19 Lie 2024

Mzuri – daugiau nei nauda! 6 priežastys, kodėl rinktis Mzuri Pro-Til technologiją

2023/03/06


Pastaruoju metu ūkininkai susiduria su sudėtingais iššūkiais – kaip suderinti nuolatinę žemės ūkio produkcijos gamybą ir ūkio pelningumą, drauge išlaikant aukštą dirvožemio derlingumo potencialą ir užtikrinant veiksmingą ūkio valdymą ateityje. Sprendimas – UAB „Žemtiekimas“ platinamos „Mzuri Pro-Til“ sėjamosios, skirtos juostiniam žemės dirbimui kartu su dirvos tręšimu ir sėja vienu metu.

Nuolat naudojant šios sistemos techniką yra taupomos išlaidos ir darbo laikas žemės ūkio augalų auginimui, tuo pat metu užtikrinamas aukštas dirvožemio derlingumas – įsitikinkite tuo patys! Pateikiame 6 priežastis, kodėl verta rinktis „Mzuri Pro-Til“ technologiją.

Tiesioginis sėjimas

„Mzuri Pro-Til“ sėjamoji sėja tiesiogiai į ražienos lauką, nuėmus žemės ūkio augalų derlių. Su ja vienu važiavimu galima įdirbti gilesnius ir seklesnius dirvos sluoksnius, patręšti ir tiksliai nustatytame gylyje įterpti augalų sėklas. Sėklos įterpiamos į drėgną, gerai aeruotą, tinkamos struktūros dirvą. Palankiomis oro ir drėgmės sąlygomis augalai auga greitai ir tolygiai, intensyviai šaknijasi, gerai vystosi visas augalas.

Mažesnės degalų sąnaudos

Pagal „Mzuri Pro-Til“ technologiją dirva įdirbama siauromis juostomis (dirvožemis supurenamas, bet neapverčiamas), tai sumažina pasipriešinimą traukai ir degalų sąnaudas. Vidutinės degalų sąnaudos naudojant „Mzuri Pro-Til“ yra tik 15 l/ha!

Sumažėjusios išlaidos ir darbo laiko sąnaudos

Mažesnis degalų suvartojimas reiškia mažesnes išlaidas. Vienas važiavimas su mašina, kuri įdirba, patręšia ir įterpia sėklas, iš esmės sumažina darbo laiko sąnaudas. Šie darbai nesikaupia įtemptu darbų laikotarpiu, kaip anksčiau. Su mažesnėmis sąnaudomis ir trumpesnėmis darbo valandomis – didesnis ūkio efektyvumas ir pelningumas.

Tausojantis poveikis aplinkai

„Mzuri Pro-Til“ yra tvaraus poveikio aplinkai technologija. Atsisakant intensyvaus dirvos apvertimo ir kultivavimo, kartu sumažinamos degalų sąnaudos bei CO2 ir N2O emisijas. Šiaudai ir augalinės liekanos dirvos paviršiuje padeda išsaugoti drėgmę, dirvos struktūrą, neleidžia susidaryti kietam paviršiniam sluoksniui, apsaugo nuo vandens ir vėjo erozijos, paviršiaus išplovimo ir teigiamai veikia dirvožemio organizmų biologinį aktyvumą.

Geresnė dirvos struktūra

Daugkartinis važinėjimas tradicinėmis žemės ūkio mašinomis išbalansuoja dirvožemio struktūrą. Dažnai sukietėja viršutinis dirvos sluoksnis, o gilesni sluoksniai per daug suslegiami. Tai trukdo normaliam oro ir vandens balansui, į dirvožemį sunkiai patenka deguonis ir sumažėja biologinis aktyvumas. Tokiomis sąlygomis augalams vis sunkiau augti, iš dirvos įsisavinti maistines medžiagas.

Didesnis derlius

„Mzuri Pro-Til“ technologija sukuria idealias sąlygas intensyviam ir tolygiam augalų augimui ir jų biologinio potencialo realizacijai. Trąšos įterpiamos į įdirbtas dirvos juostas tiesiogiai šalia šaknų – taip augalams sukuriamos sąlygos lengvai ir nuolat apsirūpinti maistinėmis medžiagomis. Visa tai, kas paminėta, taip pat optimali aeracija ir drėgmės režimas visos vegetacijos metu sudaro sąlygas gauti didelį ir labai geros kokybės žemės ūkio augalų derlių.

Taigi „Mzuri Pro-Til“ technologijos naudos akivaizdžios. Įsigijus tiesioginės sėjos sėjamąją ne tik padidinsite derlių, sumažinsite degalų ir darbo laiko sąnaudas, bet taip pat užtikrinsite geresnę dirvos būklę bei tausosite aplinką. Daugiau informacijos apie „Mzuri Pro-Til“ tecnologiją Jums mielai suteiks UAB „Žemtiekimas“ specialistai, susisiekite su jais internetinėje svetainėje www.zemtiekimas.lt nurodytais kontaktais.

Apie „Mzuri Pro-Til“ technologiją tiesiai iš gamintojo

2023 metų tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi...“ svečiuosis įmonės „Mzuri“ atstovai, kurie viešnagės metu skaitys pranešimą, detaliai pristatys „Mzuri Pro-Til“  technologiją ir mielai atsakys į visus rūpimus klausimus. Raginame sekti UAB „Žemtiekimas“ skelbiamas naujienas ir parodos metu apsilankyti „Mzuri“ įmonės atstovų seminare.

 

Partnerio turinys

Dalintis
Politika