Ashburn +12,8 °C Debesuota
Antradienis, 28 Kov 2023
Ashburn +12,8 °C Debesuota
Antradienis, 28 Kov 2023

Mzuri – daugiau nei nauda! 6 priežastys, kodėl rinktis Mzuri Pro-Til technologiją

2023/03/06


Pastaruoju metu ūkininkai susiduria su sudėtingais iššūkiais – kaip suderinti nuolatinę žemės ūkio produkcijos gamybą ir ūkio pelningumą, drauge išlaikant aukštą dirvožemio derlingumo potencialą ir užtikrinant veiksmingą ūkio valdymą ateityje. Sprendimas – UAB „Žemtiekimas“ platinamos „Mzuri Pro-Til“ sėjamosios, skirtos juostiniam žemės dirbimui kartu su dirvos tręšimu ir sėja vienu metu.

Nuolat naudojant šios sistemos techniką yra taupomos išlaidos ir darbo laikas žemės ūkio augalų auginimui, tuo pat metu užtikrinamas aukštas dirvožemio derlingumas – įsitikinkite tuo patys! Pateikiame 6 priežastis, kodėl verta rinktis „Mzuri Pro-Til“ technologiją.

Tiesioginis sėjimas

„Mzuri Pro-Til“ sėjamoji sėja tiesiogiai į ražienos lauką, nuėmus žemės ūkio augalų derlių. Su ja vienu važiavimu galima įdirbti gilesnius ir seklesnius dirvos sluoksnius, patręšti ir tiksliai nustatytame gylyje įterpti augalų sėklas. Sėklos įterpiamos į drėgną, gerai aeruotą, tinkamos struktūros dirvą. Palankiomis oro ir drėgmės sąlygomis augalai auga greitai ir tolygiai, intensyviai šaknijasi, gerai vystosi visas augalas.

Mažesnės degalų sąnaudos

Pagal „Mzuri Pro-Til“ technologiją dirva įdirbama siauromis juostomis (dirvožemis supurenamas, bet neapverčiamas), tai sumažina pasipriešinimą traukai ir degalų sąnaudas. Vidutinės degalų sąnaudos naudojant „Mzuri Pro-Til“ yra tik 15 l/ha!

Sumažėjusios išlaidos ir darbo laiko sąnaudos

Mažesnis degalų suvartojimas reiškia mažesnes išlaidas. Vienas važiavimas su mašina, kuri įdirba, patręšia ir įterpia sėklas, iš esmės sumažina darbo laiko sąnaudas. Šie darbai nesikaupia įtemptu darbų laikotarpiu, kaip anksčiau. Su mažesnėmis sąnaudomis ir trumpesnėmis darbo valandomis – didesnis ūkio efektyvumas ir pelningumas.

Tausojantis poveikis aplinkai

„Mzuri Pro-Til“ yra tvaraus poveikio aplinkai technologija. Atsisakant intensyvaus dirvos apvertimo ir kultivavimo, kartu sumažinamos degalų sąnaudos bei CO2 ir N2O emisijas. Šiaudai ir augalinės liekanos dirvos paviršiuje padeda išsaugoti drėgmę, dirvos struktūrą, neleidžia susidaryti kietam paviršiniam sluoksniui, apsaugo nuo vandens ir vėjo erozijos, paviršiaus išplovimo ir teigiamai veikia dirvožemio organizmų biologinį aktyvumą.

Geresnė dirvos struktūra

Daugkartinis važinėjimas tradicinėmis žemės ūkio mašinomis išbalansuoja dirvožemio struktūrą. Dažnai sukietėja viršutinis dirvos sluoksnis, o gilesni sluoksniai per daug suslegiami. Tai trukdo normaliam oro ir vandens balansui, į dirvožemį sunkiai patenka deguonis ir sumažėja biologinis aktyvumas. Tokiomis sąlygomis augalams vis sunkiau augti, iš dirvos įsisavinti maistines medžiagas.

Didesnis derlius

„Mzuri Pro-Til“ technologija sukuria idealias sąlygas intensyviam ir tolygiam augalų augimui ir jų biologinio potencialo realizacijai. Trąšos įterpiamos į įdirbtas dirvos juostas tiesiogiai šalia šaknų – taip augalams sukuriamos sąlygos lengvai ir nuolat apsirūpinti maistinėmis medžiagomis. Visa tai, kas paminėta, taip pat optimali aeracija ir drėgmės režimas visos vegetacijos metu sudaro sąlygas gauti didelį ir labai geros kokybės žemės ūkio augalų derlių.

Taigi „Mzuri Pro-Til“ technologijos naudos akivaizdžios. Įsigijus tiesioginės sėjos sėjamąją ne tik padidinsite derlių, sumažinsite degalų ir darbo laiko sąnaudas, bet taip pat užtikrinsite geresnę dirvos būklę bei tausosite aplinką. Daugiau informacijos apie „Mzuri Pro-Til“ tecnologiją Jums mielai suteiks UAB „Žemtiekimas“ specialistai, susisiekite su jais internetinėje svetainėje www.zemtiekimas.lt nurodytais kontaktais.

Apie „Mzuri Pro-Til“ technologiją tiesiai iš gamintojo

2023 metų tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi...“ svečiuosis įmonės „Mzuri“ atstovai, kurie viešnagės metu skaitys pranešimą, detaliai pristatys „Mzuri Pro-Til“  technologiją ir mielai atsakys į visus rūpimus klausimus. Raginame sekti UAB „Žemtiekimas“ skelbiamas naujienas ir parodos metu apsilankyti „Mzuri“ įmonės atstovų seminare.

 

Partnerio turinys

Dalintis

2023/03/28

Zanavykai dalijosi kiaušinių marginimo paslaptimis

Artėjant šv. Velykoms, Zanavykų muziejus jau 11-ąjį kartą pakvietė į Tradicinių margučių margintojų šventę. Čia amatininkai iš įvairių Sūduvos kampelių dalinosi marginimo paslaptimis.
2023/03/28

Planuojami 2023 metų paukščių monitoringo stebėjimai

Šiais metais sukanka 30 metų, kai Lietuvos ornitologų draugija (LOD) vykdo paukščių populiacijų gausos stebėseną. Šią prasmingą ir reikalingą visuomeninę mokslinę veiklą grupelė entuziastų pradėjo dar 1994 m. Mokslinį-taikomąj...
2023/03/28

Mažėja vaistais apsinuodijusių žmonių skaičius

Kiekvieną iš mūsų kasdieniame gyvenime supa daugybė cheminių medžiagų: tai – buitinės chemijos, valymo priemonės, skalbikliai, pesticidai, trąšos, kosmetika, vaistai, maisto papildai ir vitaminai. Neatsargiai vartojamos &scaron...
2023/03/28

Susipažinkite, kaip ministerija siūlo paskirstyti 8 mln. Eur paramą pieno gamintojams

Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) parengė taisyklių projektą, kaip iš valstybės biudžeto paskirstyti papildomą 8 mln. Eur paramą pieno gamintojams, ypač nukritus žalio pieno supirkimo kainoms.
2023/03/28

Smulkusis verslas kritikuoja idėją verslo liudijimą išduoti 30-čiai dienų

Vilnius, kovo 28 d. (BNS). Finansų ministerijai siūlant griežtinti verslo liudijimų išdavimą ir nustatyti jo galiojimo laiką 30 dienų iš eilės, smulkusis verslas tokią idėją kritikuoja, tuo metu parlamentarų vertinimai skiriasi &ndas...
2023/03/28

Teritorijos, kuriose turi būti laikomasi GAAB ir Valdymo reikalavimų

Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) atkreipia dėmesį, kad jau yra galimybė pasitikinti, ar jums bus taikomi geros agrarinės ir aplinkosaugos būklės (GAAB) bei žemės ūkio veiklos valdymo reikalavimai (VR).
2023/03/28

Seimas pritarė Prezidento siūlymui atleisti Ž. Bartkų iš STT direktoriaus pareigų

Seimas, atsižvelgdamas į Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos dekretą, nusprendė pritarti Žydrūno Bartkaus atleidimui iš Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktoriaus pareigų, pasibaigus kadencijai.
2023/03/28

Draugiški gamtai, klausai ir šuniui, bet nemieli Lietuvos aplinkos apsaugos biurokratams

Žurnalo „Medžioklė“ redaktorė Linda DOMBROVSKA. – Duslintuvai ne tik Latvijoje ir Estijoje, bet ir kitur pasaulyje, Europoje yra tikras mados klyksmas. Jie vis dažniau naudojami ne dėl to, kad stilingai atrodo ant vamzdžio, o tod...
2023/03/28

Kodėl jau šį pavasarį verta naudoti išmaniąją ūkininkavimo sistemą GEOFACE?

Lietuvoje populiarėja lietuviška išmaniojo ūkininkavimo sistema GEOFACE, skirta augalininkystės ūkių valdymui. 2019 metais pradėta diegti sistema neatpažįstamai patobulėjo, o klientai ją vertina dėl valdymo paprastumo ir patogaus dar...