Ashburn +0,1 °C Dangus giedras
Šeštadienis, 28 Sau 2023
Spausdintų leidinių prenumerata
Ashburn +0,1 °C Dangus giedras
Šeštadienis, 28 Sau 2023

Renka jaukiausią Sūduvos krašto Kalėdinę eglutę

2022/12/22


Šiais metais Sūduvos krašto miestų eglės pasižymėjo ypatingu kūrybiškumu – nuo didžiulio raudono kaspino ir jaukumu tviskančių interaktyvių atrakcijų iki žvaigždžių bei snaigių takelio ir baltų lempučių skaros. Kviečiame dar kartą pasigrožėti mūsų krašto žaliaskarėmis ir kartu išrinkti jaukiausią ir šventiškiausią 2022 m. Sūduvos krašto Kalėdinę eglutę.

Vilkaviškis

Kiekvienais metais eglutę Vilkaviškiui dovanoja miesto ar rajono gyventojai iš savo sodybų. Tačiau šie metai kitokie – dailiai nuaugusi, daugiau nei dvylika metrų siekianti sidabrinė eglė – tai dovana iš Marijampolės. Ją miestui dovanojo anksčiau Vilkaviškyje gyvenęs Juozas Šneideris.

Kazlų Rūda

Kazlų Rūdos eglė šiemet sužibo raudona, balta, mėlyna bei kitomis ryškiomis spalvomis, o šalia jos – baltas snaigių ir žvaigždžių takelis kviečia sustoti Miesto skvere ilgesnei minutei ir pasidžiaugti užburiančia Kalėdine dvasia.

Šakiai

Raudonais kaspinais dabinta Šakių miesto žaliaskarė neleidžia suabejoti – Kalėdos jau visai čia pat. Šventiško jaukumo suteikia šiltos, ryškios spalvos švieselės, puošiančios ne tik natūralią eglutę, bet ir šalia jos spindintį raudoną dekoratyvinį kaspiną.

Kalvarija

Dieną – kukli ir jauki, vakare – ryški ir šventiška. Natūrali Kalvarijos miesto eglė centrinėje aikštėje stebina miestelėnus ir miesto svečius savo šventiniu dvilypiškumu.

Marijampolė

Beveik 19 metrų pasakiško grožio eglė viduje slepianti romantišką erdvę ir kalėdinį paštą, pasipuošusi romantiškomis spalvą keičiančiomis stygomis nepalieka abejingų. Kalėdų eglė šiemet taip pat kviečia išbandyti ir interaktyvias atrakcijas – besikeičiančią muziką bei spalvas.

 

SuduvosGidas.lt

Dalintis

2023/01/28

Valstybė smūgiuoja veislininkystei – atsikrato įmonių

Veislininkystės įmonių privatizavimą žemdirbių atstovai vadina istorine klaida ir pabrėžia, kad nacionalinę veislininkystę žlugdyti gali tik labai netoliaregiška valdžia. Šioms įmonėms aukciono plaktuku mojavo dar ankstesnės kadencij...
2023/01/28

Tarptautinį narkotikų gabenimo verslą organizavusiam panevėžiečiui – teismo nuosprendis

Daugiau kaip 300 kg kokaino neteisėtą gabenimą jachta organizavusiam ir beveik 760 kg kanapių dervos pervežimą iš Ispanijos į Rusiją koordinavusiam piliečiui E. M. skirta galutinė 13 metų laisvės atėmimo bausmė.
2023/01/28

Žalumynai ant palangės: nestandartiniai sprendimai

Žalumynų ant palangės galima užsiauginti ir taip, kad jie puoštų namus – tarkim, svogūnų laiškų saldaininėje su akmenukais. Salotoms galima suteikti antrą gyvenimą, o imunitetą sustiprins ir švieži morkų lapeliai.
2023/01/28

Trąšų rinka: ar po sunkių 2022-ųjų galime tikėtis geresnių 2023 metų?

Praėjusieji metai trąšų rinkai buvo sudėtingi. Įtampa dėl kylančių kainų rinkoje buvo jaučiama jau 2021-ųjų pabaigoje. O 2022 m. vasarį, prasidėjus karui Ukrainoje, situacija tapo dramatiška. Agroverslo bendrovės „Agrochema&ldq...
2023/01/28

Lietuviškos simfonijos pradininką primena viena Plungės gatvė

Juozas Žilevičius – vargonininkas, kompozitorius, pedagogas, choro dirigentas, muzikologas, kultūros veikėjas. Simfonija f-moll, kuri buvo parašyta 1919 m., o po kelerių metų atlikta Kaune – laikoma pirmąją lietuviška sim...
2023/01/28

Ūkininkavimas – perspektyvus verslas

„Nepamenu, kiek tada man buvo metų, dar nedaug, tėvų draugų ūkyje padėjau rinkti akmenis. Nusibodo man tas darbas ir nusprendžiau eiti namo, pareikšdama: „Būsiu ūkininkė, bet akmenų nerinksiu. Ūkininke tapau, bet akmenis vis tie...
2023/01/28

Tėvų ir vaikų santykiai: atviri klausimai bei pagarbus klausymasis atrakina ir labai surūdijusią spyną

Kristina su vyru augina 4 vaikus, vyriausiam dabar 16 metų, o jauniausiam – 7-eri. Baigusi finansų mokslus ir ne vienerius metus dirbusi projektų vadove, šiuo metu moteris vis giliau neria į sritį, susijusią su vaikais. Ji antrus metu...
2023/01/28

Pusryčiai – hamletiškas klausimas

Valgyti pusryčius ar nevalgyti? Tokios mintys aplanko bent pusę mūsų ryte. „Pusryčius suvalgyk pats“, – teigia patarlė, o jai pritaria ir šiuolaikinė dietologija. Kai reikia skubiai nuspręsti, ką valgyti, o laikrodis rodo,...
2023/01/27

Radviloms priklausęs dvaras laukia naujų šeimininkų

Turto bankas paskelbė istorinių Buivydiškių dvaro rūmų aukcioną. Kelis šimtmečius garsiajai Lietuvos didikų Radvilų giminei priklausiusio dvaro dalis aukcione bus parduodama kovo pradžioje.