Išmanioji namų saugos programėlė taupo laiką ir nervus

Ar norėtumėte žinoti, kas atėjo ar išėjo iš namų tuo metu, kai jūsų nėra? Būti visiškai užtikrintu, kad signalizacija įjungta ir nenutiko buitinė avarija? „Eurocash1“ išmanioji aplikacija telefone leidžia jaustis gerokai saugiau, nes realiu laiku pateikia duomenis apie tai, kas vyksta jūsų namuose. Nauja mobilioji programėlė leidžia matyti namų ar biuro apsaugos sistemos statusą ir gauti pranešimus apie sistemos įjungimą/išjungimą, gedimus ar planuojamą testavimą. Ji iš karto praneša apie suveikusią signalizaciją, gaisrą, elektros įtampos dingimą ar net užpuolimą, jei saugomame objekte buvo paspaustas pavojaus mygtukas. Visi pranešimai apie įvykius siunčiami realiu laiku – klientas juos gauna tuo pat metu, kaip ir centrinis saugos tarnybos pultas.

Telefone gali būti matomi visi kliento objektai, kuriuose yra įjungta signalizacija: pavyzdžiui, butas, sodo namelis, biuras, sandėlis ar prekybos taškų tinklas. Vartotojas visuomet bus tikras, kad signalizacija yra „priduota“, nes vartotojo aplinkoje iš karto pasikeis statusas, o telefono ekrane pasirodys informuojantis pranešimas. „Taip klientai sutaupys ir laiko, ir pinigų, nes, kilus abejonei dėl signalizacijos įjungimo, jiems nebereikės rašyti SMS ar skambinti į saugos tarnybą ir tikrinti“, – mobiliosios aplikacijos privalumus aiškina saugos ir inkasavimo tarnybos „Eurocash1“ vadovas Vytautas Labeckas. Programėlė leidžia nustatyti, kuriuos pranešimus rodyti, kuriuos – praleisti, jei naudotojui tai nėra svarbu ir skubu.

Mobilioji aplikacija leidžia peržiūrėti signalizacijos veikimą įvairiais aspektais ir susidaryti išsamesnį vaizdą, kas realiai vyksta namuose, biure ar prekybos vietoje – kada grįžta ar išeina vaikai, kada ateina valytoja ar auklė, kuris darbuotojas ateina pirmas ir išeina paskutinis, kokie aliarmo signalai kyla. Matyti viso mėnesio įvykių suvestinę išmaniajame telefone daug patogiau nei analizuoti atėjusius SMS pranešimus. „Ši programėlė suteikia klientui saugumo, užtikrintumo ir situacijos kontrolės jausmą“, – pabrėžia V. Labeckas.

Tik „Eurocash1“ klientams skirta programėlė gali būti naudojama Android ir iOS operacines sistemas naudojančiuose išmaniuosiuose telefonuose. Aplikacijos nustatymuose galima pasirinkti norimą kalbą: lietuvių, rusų arba anglų. Išmanioji aplikacija pakeičia iki šiol naudojamą SMS pranešimų sistemą, tačiau jei klientai neturi galimybių naudotis modernesne paslauga, jiems ir toliau bus siunčiami SMS pranešimai. Šiuo metu programėle jau naudojasi apie dešimtadalis „Eurocash1“ klientų ir parsisiuntimų skaičius sparčiai auga. Tokia pati programėlė jau veikia ir Latvijoje.

„Eurocash1” yra viena iš pirmųjų saugos ir inkasavimo tarnybų Lietuvoje, pasiūliusi klientams tokią paslaugą. Įmonė nuolat investuoja į naujas technologijas ir yra viena moderniausių saugos ir inkasavimo įmonių Lietuvoje. Per pastaruosius dvejus metus „Eurocash1” į centrinio pulto valdymo, GPS koordinačių perdavimo sistemą, patrulinių automobilių įrangą, klientų savitarnos sistemą, išmaniąją aplikaciją ir kitas technologines inovacijas investavo apie 200 tūkst.Lt.

Galite nustatyti, kokius pranesimus norite gauti tiesiai i telefona    Ismanioji programele telefone leidzia kontroliuoti jusu namu sauguma