Ashburn +26,2 °C Dangus giedras
Šeštadienis, 10 Bir 2023
Ashburn +26,2 °C Dangus giedras
Šeštadienis, 10 Bir 2023

Savaitgalį Kauno rajone gaisre žuvo žmogus, Utenos rajone išgelbėtas įlūžęs vyras ir jo šuo

2023/03/27


Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 56 gaisrų ir atliko 86 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo žmogus.

Šįryt, 4.25 val., buvo pranešta, kad Kauno rajone, Babtų seniūnijoje, Vilkėnų kaime, dega lauko virtuvė. Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna, jo stogas jau buvo sukritęs. Apmalšinus liepsnas, gaisravietėje buvo rastas žmogaus kūnas.

Penktadienį, 4.31 val., Rietavo savivaldybėje, Tverų seniūnijoje, Rešketėnų kaime, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė namo vidus, sudegė stogas, išdužo langų stiklai.

22.13 val. Druskininkuose, V. Kudirkos gatvėje, atvira liepsna degė dviejų aukštų medinis namas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 80 kv. m stogo, apdegė ir įgriuvo perdanga, apdegė sienos. Autonominių dūmų detektorių name nebuvo.

Šeštadienio vidurnaktį Kalvarijos savivaldybėje, Liubavo seniūnijoje, Asavos kaime, liepsnojo traktorius „New Holland KL100A“. Gaisro metu sudegė visos jo degiosios detalės.

Sekmadienį, 15 val., Kauno rajone, Lapių seniūnijoje, Lepšiškių kaime, Lapių sąvartyne degė šiukšlių kalno šlaitas. Gesinant gaisrą dirbo 4 įmonės ekskavatoriai ir specialioji technika. Šlaitas buvo gesinamas vandeniu ir užverčiamas apdorotu šlaku. Gaisro priežastis – savaiminis medžiagų užsidegimas.

Pirmadienio, kovo 27-osios naktį, 1.28 val., Kaišiadorių rajone, Žiežmarių apylinkės seniūnijoje, Liutonių kaime, liepsnojo gyvenamojo namo stogas. Iki atvykstant ugniagesiams savininkas pats išėjo iš namo. Gaisro metu sudegė apie 70 k. m stogo. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Penktadienį, 8.43 val., buvo gautas pranešimas, kad Utenos rajone, Leliūnų seniūnijoje, Pagirių kaime, Apšlavo ežere skęsta šuo, o jį bando gelbėti vyras. Atvykus ugniagesiams, žmogus ir jo šuo buvo vandenyje už 130 m nuo kranto. Naudodami gelbėjimo roges ir virvę ugniagesiai juos išgelbėjo.

Šeštadienį, 17.58 val., gautas pranešimas, kad Molėtų rajone, Suginčių seniūnijoje, Kaniūkų kaime, traktorius prispaudė žmogų. Naudodami pneumatinę ir hidraulinę įrangą, ugniagesiai išlaisvino žmogaus kūną. Medikai konstatavo vyro mirtį.

Sekmadienį po vidurnakčio buvo gautas pranešimas, kad tvenkinyje Biržuose skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, vandenyje netoli kranto žmogus laikė sąmonę praradusį vyrą. Ugniagesiai gelbėtojai iš vandens ištraukė abu asmenis ir, kol atvyko greitosios pagalbos medikai, gaivino vyrą be sąmonės. Atvykę medikai perėmė gaivinimą, tačiau po kurio laiko buvo konstatuota jo mirtis.

 

PAGD informacija

Dalintis

Advertisement

Advertisement

2023/06/10

Pyktį ant greičio matuoklio išliejusiam BMW vairuotojui – beveik 41 tūkst. eurų bauda

Teismas vakar paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo 23 m. klaipėdietis pripažintas kaltu dėl viešosios tvarkos pažeidimo bei dėl beveik 41 tūkst. eurų vertės turto sugadinimo.
2023/06/10

Antaninių išvakarėse – Antanų staigmenos

Tradicinėms literatūrinėms Antaninėms besiruošiantis A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus birželio pradžioje sulaukė staigmenų rinkiniams praturtinti. Lyg žinia iš Anapus, kur nukeliavę didieji Anykščių...
2023/06/10

Aptartos tvarumo gyvulininkystėje problemos

Kokius sprendimus turėtų priimti ūkininkai siekdami tvarumo gyvulininkystėje? Kokios naujausios technologijos turėtų būti pasitelkiamos? Ką atskleidžia naujausi moksliniai tyrimai? Ar gyvulininkystė gali padėti išsaugoti biologinę įvairovę?...
2023/06/10

Vargas dėl parduoto naudoto automobilio

Šiaulių apygardos teismas birželio 7 d. paskelbė nutartį apeliacine tvarka išnagrinėtoje civilinėje byloje dėl naudotos transporto priemonės pirkimo-pardavimo sutarties nutraukimo, restitucijos taikymo ir žalos atlyginimo.
2023/06/10

Kaip įveisti mišką savo ne miško žemėje? Nuo ko pradėti?

Žmones, kurie turi nenaudojamos žemės ir neketina užsiimti žemės ūkiu, Valstybinė miškų tarnyba (VMT) skatina įveisti joje mišką. Taip jie ne tik gautų asmeninės naudos, bet ir prisidėtų prie Lietuvos miškingumo didinimo. VMT ...
2023/06/10

Šventinis balionėlis atlieka tampa vos paleistas į orą

Vis dar dažno švenčių atributo – helio ar oro balionų – tikrai reikėtų atsisakyti: absoliučiai visi paleisti balionai galiausiai kažkur nusileidžia, tik jų atliekas labai retai kas surenka. Todėl, baigiantis mokslo metams ir pra...
2023/06/10

Vilainių tilto Kėdainiuose rekonstrukcija artėja prie pabaigos

Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) informuoja, kad valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 229 Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai 5,151 km tilto rekonstrukcija artėja į pabaigą. Eismą tiltu planuojama paleisti bi...
2023/06/10

NVSC: ką būtina žinoti apie cheminį užterštumą?

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) reaguodamas į tai, kad sulaukia pavėluotų pranešimų apie cheminį užterštumą gyvenamosios ar visuomeninės paskirties patalpose, ragina asmenis, kai randamas įtartinas radinys, iš...
2023/06/10

Daugiau nei 205 tūkst. nepasiturinčių šalies gyventojų sulauks paramos

Birželio mėnesį nepasiturinčius Lietuvos gyventojus pasieks šiais metais jau trečioji parama maisto produktais. Paramą gaus kiek daugiau nei 205 tūkst. sunkiau besiverčiančių žmonių. Parama nepasiturintiems gyventojams šiemet dar bus...