„Saldo“ greitosios paskolos

Daugelis žmonių naudoja skolintus pinigus, kad finansuotų savo pirkinius, kurių negali įsigyti už nuosavas lėšas. Jei naudojama tinkamai ir atsakingai, paskola gali būti iš tiesų geras finansavimo įrankis. Greitosios paskolos yra vienas iš tokių įrankių, galinčių pagelbėti atsiradus netikėtų išlaidų, kurių negalima atidėti.

Kaip sufleruoja pavadinimas, pateikus paraišką, greitosios paskolos išduodamos per santykinai trumpą laikotarpį. Priešingai nei bankų teikiamos paskolos, greitąsias paskolas išduodantys skolintojai siūlo paprastesnę registraciją, kurios metu patikrinama ir patvirtinama pagrindinė jūsų informacija. Įvertinus ir patvirtinus visus duomenis, jei atitinkate paskolos gavėjo reikalavimus, paskola pervedama į jūsų nurodytą sąskaitą.

Šiuo metu paskolų pasiūla yra labai plati, todėl sunku išsirinkti iš visų pasiūlymų. Tarptautinė kredito bendrovė „Saldo“ siūlo įvairaus dydžio paskolas, kuriomis galite pasinaudoti, jei jums netikėtai prireikė pinigų.

Apie „Saldo“ bendrovę

„Saldo“ yra Švedijos kredito bendrovė, finansų rinkoje veikianti jau dešimtus metus. Savo veiklą ji taip pat plėtoja Suomijoje ir Lietuvoje. Tarptautinėje bendrovėje dirba daugiau kaip keturiasdešimties specialistų komanda. Pamatinės bendrovės vertybės, kuriomis vadovaujasi plėtodama savo veiklą, yra:

  • patikimumas – per dešimt veiklos metų sukaupta patirtis ir pirmosios pozicijos vartojimo paskolų rinkoje leidžia teikti kokybiškas ir patvirtintas kreditavimo paslaugas;
  • greitis – automatinis paskolų teikimo procesas suteikia galimybę vos per kelias minutes patikrinti paskolos paraišką ir priimti sprendimą;
  • pagarba – „Saldo“ laikosi aukščiausių sąžiningumo standartų ir visiems savo klientams skiria daug dėmesio.

Šiuo metu „Saldo“ paskolos yra siūlomos ir Lietuvos gyventojams. Jos yra suteikiamos kiekvienam, kuris atitinka keliamus paskolos gavėjo reikalavimus. Bendrovė investuoja į savo pačių finansinių technologijų kūrimą, kad galėtų užtikrinti visiškai automatizuotą paskolos suteikimo procesą. Jis padės ne tik sutaupyti klientų laiką, bet ir atsakingai įvertinti skolinimosi galimybes.

„Saldo“ vizija – būti tarptautiniu mastu žinomu ir vertinamu finansinių paslaugų partneriu, kurio pažangios technologinės naujovės leistų nesudėtingai atsiskaitysi už pirkinius.

Greitųjų paskolų privalumai ir trūkumai

Greitoji paskola gali padėti nutikus įvairioms gyvenimiškoms situacijoms: kai reikia įsigyti naują automobilį, suremontuoti savo būstą ar vėluojant atlyginimui. Tokio tipo paskola yra patogi dėl to, kad ji suteikiama per labai trumpą laikotarpį ir paskolos suma į jūsų asmeninę sąskaitą dažniausiai yra pervedama tą pačią dieną. Daugelis skolintojų suteikia galimybę paraišką pateikti internetu arba telefonu, todėl visą procesą galima sutvarkyti nuotoliniu būdu. Jūs taip pat nerizikuojate savo asmeniniu turtu, nes daugelis paskolos teikėjų nereikalauja įkeisti turto. Tai yra iš tiesų patogus skolinimosi būdas.

Reikia pažymėti, kad greitosios paskolos yra trumpalaikė finansinė išeitis. Skolinantis ilgesniam laikotarpiui, reikėtų pasidomėti kitokiomis finansavimo galimybėmis. Dėl didesnio rizikingumo, greitųjų paskolų palūkanos įprastai būna didesnes nei kitų rūšių paskolų. Palūkanų dydį taip pat gali lemti paskolos dydis, terminas ir paraiškos teikėjo kredito istorija.

Įvertinkite galimybes ir skolinkitės atsakingai

Griežtėjant paskolų išdavimo reikalavimams, reikėtų atsakingai įvertinti paskolos sąlygas ir jos grąžinimo galimybes. Pildant paskolos paraišką, reikėtų įvertinti laikotarpį, per kurį galėsite grąžinti paskolą. Skirtingų rūšių paskolos yra išduodamos skirtingiems laikotarpiams, tačiau kuo jis ilgesnis, tuo didesnę palūkanų sumą sumokėsite kredito bendrovei.

Vienas iš esminių paskolos rodiklių – palūkanų norma. Tai yra procentinė dalis nuo paskolos sumos, kurią turėsite sumokėti skolintojui už galimybę naudotis pinigais. Dažniausiai kuo didesnė yra skolintojo patiriama rizika, tuo didesnė bus paskolos palūkanų norma.

Taip pat reikia nepamiršti ir kitų su paskola susijusių išlaidų. Tai įvairūs sutarties sudarymo, aptarnavimo ir administravimo mokesčiai. Prieš pasirašydami paskolos sutartį, būtinai atkreipkite dėmesį, ar jums nebus taikomi papildomi su paskolą susiję mokesčiai, kurie galėtų padidinti jūsų bendrą grąžinamą paskolos sumą.

Partnerių turinys

2021-06-09